(News) GCC Coin – nadchodzi Hard Fork

news gccZ najnowszego newslettera TheGCCCoin :

w związku z różnymi trudnościami w obsłudze poprzedniego portfela do kopania coinów GCC, oraz z jakimiś nieprawidłowościami firma informuje, że już wkrótce udostępni nowy portfel do kopania GCC, który rozwiąże poprzednie problemy.

W tej chwili nowy portfel jest w fazie testów i jak tylko się one zakończą, to zostaniemy o tym poinformowani. Oczywiście nic nie stracimy z poprzednich środków i „urobku” wykopanego na starym portfelu, a jedynie będziemy musieli zainstalować nowy postepując zgodnie z szczegółowymi instrukcjami, które zostaną przez firmę opublikowane.

W związku z wprowadzeniem nowego portfela, firma TheGCCGroup przewiduje też specjalne bonusy dla lojalnych partnerów. Informacje o bonusie – już wkrótce.

Implementacja nowego portfela GCC:

Tu będzie duża zmiana dotycząca minimalnego i maksymalnego czasu stakingu: wczesśiej było to minimum 3-9 dni i max 15 dni,  teraz zajmie to minimum 24  godziny (szybciej) – czasu maksymalnego brak, to znaczy, że pierwsze coiny otrzymasz po pierwszych 24 godzinach  stakingu (jeszcze nie do końca to rozumiem, ale wyjdzie w praniu).

Standardowe stawki miningu GCC:

20 % rocznie z posiadanych coinów, do 10.04.2018
18 % rocznie z posiadanych coinów,  10.04.2019
16 % rocznie z posiadanych coinów,  10.04.2020
14 % rocznie z posiadanych coinów,  10.04.2021
12 % rocznie z posiadanych coinów,  10.04.2022
2 % dodane na poczet przyszłej inflacji

Z pozostałych aktualności w GCC: Właściciel, Jan Pasboel prowadzi kampanie promocyjne w różnych krajach świata. Ostatnio była to m.in Azja (popularny kierunek ze względu na ilość ludzi, możliwości biznesowe oraz zasięgowe).  Regiony, które rzuciły mi się w oczy z tournee Jana: Filipiny, Manila , Hongkong, Indie, Dubaj, Pakistan.

Kilka zdjęć z oficjalnego profilu właściciela ( https://www.facebook.com/JanMPasboel )

gcc team