Nowości w Rockwall Investments -działasz? Sprawdź


26 listopada zostały wprowadzone w systemie Rockwall Investments pierwsze nowości z tych zapowiadanych na niedawnym evencie w Łomnicy (sprawdź artykuł), a ponieważ trochę tego jest, to dzisiaj osobny artykuł w tym temacie, który mam nadzieję rozjaśni Wam „co i jak”.

Wprowadzone rzeczy już są w systemie i działają, więc jeśli jesteś użytkownikiem Rockwall, to przeczytaj poniższy tekst obowiązkowo, zwłaszcza jeśli logujesz się do panelu i mało ogarniasz 😉

A jeżeli dopiero się przymierzasz do działania w tej firmie, to tym bardziej 🙂

Nowość nr 1 INTEGRA

integra rockwallOd 26 listopada nie ma już w Rockwall pakietów Fusion. Zamiast nich została wprowadzona usługa INTEGRA, która podobnie jak „stary” Fusion, daje nam codzienne naliczenia, ale na nieco innych zasadach + z innych źródeł przychodów firmy, niż dotąd.

Kupując Pakiet INTEGRA będziemy otrzymywać naliczenia z przychodów firmy pochodzących z: botów i algorytmow (35%), Masternodów (17 %), kopania POS (20%), kopania POW (20%), kopania POC (8%) tak długo, aż usługa wypracuje 140% (100% ceny za jaką ją kupiłeś + 40% zysku).

Tu podkreślę ostatnie zdanie: tak długo, aż usługa wypracuje 140%.
Nie 150 dni, nie 200 dni, a „do skutku”, czyli do 140%. Dopiero w tym momencie nasz pakiet się zamyka i nie pracuje więcej.

Plusy: nawet jeśli koniunktura na rynku będzie gorsza, co się zdarza (bo nigdy nie jest tak, że „cały czas jest cudownie) , to wtedy naliczenia będą mniejsze, ale będą tak długo jak a) koniunktura się poprawi lub b) pakiet wypracuje swoje 140%.

Minusy: Może to dłużej potrwać, ale wg mnie jest to naturalna sytuacja rynkowa, bez wydmuszek.

Ważne: Firma daje Ci gwarancję na zwrot kosztów zakupu usługi Integra jeśli wciągu 250 dni (w sytuacji absolutnie skrajnej) nie odzyskasz 100% kosztów poniesionych na jej zakup.

Czyli jeśli rynki na których firma zarabia szorowałyby dno bardzo długo i minęłoby 250 dni, a Twoja Integra NIE wypracowałaby 100% tego, za ile ją kupiłeś, to wtedy dostaniesz od firmy zwrot brakującej do tych 100% kwoty. Fajne? Wg mnie bardzo.

ALE: Pamiętaj, że w/w gwarancja nie dotyczy sytuacji gdyby np. firma upadła (takie ryzyko jest w każdej istniejącej firmie na świecie i należy je brać zawsze pod uwagę!), dlatego nie napalałabym się tutaj na tą gwarancję tak, że coś jest na 100% pewne, bo NIGDY NIE JEST.

Jakie są opcji zakupu Integry?

integra w rockwall

Nowość nr 2 PLAN MARKETINGOWY

Wg mnie: szczególnie ciekawy dla nowych użytkowników, bo dający im szansę na większe prowizje przy mniejszych wymaganiach. A im ktoś ma więcej tym bardziej wymagania rosną by otrzymać wyższe prowizje.
Spójrz na tabelkę:

tabelka rockwall

Nowość nr 3, SHIELDY i BOOST do MININGU

Od 26 listopada Shieldy czyli Tarcze w Rockwall są ściśle związane z Boostem do Miningu. Każdorazowe kupienie tarczy shield dodaje nam do kupionego w Rockwall miningu dodatkowego boosta w postaci mocy obliczeniowej MH/s.

ALE: żeby móc dostać boosta, trzeba mieć „do czego”, czyli trzeba kupić przynajmniej 1 MH/S mocy obliczeniowej do kopania dowolnej kryptowaluty w Rockwall (ETH, ETC, Dash, BTC, UBIQ, FTO, Zcash: co kto woli). Jeśli nie będzie się posiadało nic w miningu, czyli nawet 1 MH/s to nie będzie możliwości kupowania tarcz, bo tarcze to BOOST, a BOOST to produkt do miningu.

Przy zakupie kolejnych Shieldów będziemy też otrzymywać produkty do nich przypisane (jeszcze nie wszystkie są, ale wg zapowiedzi będą wkrótce):

Shield 10 $ = Boost 0,01 % do miningu + produkt: podstawowa strona landing page
Shield 25 $ = Boost 0,015 % do miningu + produkt: banery reklamowe
Shield 50 $ = Boost 0,02 % do miningu + produkt: e-book
Shield 75 $ = Boost 0,025 % do miningu+ produkt: spersonalizowane konta mailowe
Shield 100 $ = Boost 0,03 % do miningu+ produkt: premium landing page w podstawowych językach
Shield 150 $ = Boost 0,035 % do miningu + produkt: premium landing page w rozszerzonych językach
Shields 200 $ = Boost 0,04 % + do miningu produkt: spersonalizowana domena

Pamiętaj też, że to dopiero początek nowinek wprowadzanych przez Rockwall Investments , kolejne opisywane już na blogu wcześniej: w artykule z podsumowaniem z eventu, będą się pojawiały z w systemie z czasem (prace programistyczne) tak, aż wszystkie „zaskoczą” i zaczną tworzyć razem fajną całość.

16 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.