Nowy portfel GCC – zainstaluj do 18.07 bo stracisz…

nowy portfel gccTrzymasz swoje coiny GCC na portfelu, na własnym komputerze?

Jeśli tak – koniecznie zainstaluj nowy, zoptymalizowany portfel GCC Coin, bo jeśli nie zrobisz tego do 18 lipca 2017, to je stracisz. Na nowym portfelu zostały już wyeliminowane błędy starego, i dzięki temu kopanie na nim monet kryptowaluty GCC będzie przebiegało sprawniej niż dotąd.
Jeśli natomiast nie trzymasz coinów na portfelu, a np. na giełdzie to spokojnie – Twoje coiny są bezpieczne i nie musisz nic robić.

Instrukcja pobrania nowego portfela:

Wejdź na stronę:  https://www.thegcccoin.com/

Wybierz pobieranie portfela (wersja ostatnia: 2.1.2.0 na swój system np Windows/Mac itd) , kliknij i zainstaluj. Następnie wypakuj pliki do nowego folderu (prawy przycisk myszy i kliknij „wyodrębnij wszystkie”. Otwórz nowy folder który się dzięki temu pojawi na pulpicie, znajdź ikonkę GCC i uruchom.

Możesz też najpierw zobaczyć filmik z instrukcją Video:

Po instalacji Twój stary portfel automatycznie zamieni się na nowy i wszystkie coiny ze starego przeniosą się od razu na ten nowy. Instalacja jest  całkiem szybka, więc nie powinno być z nią żadnego problemu.

Dla pewności możesz po wszystkim wyłączyć i włączyć komputer i potem wszystko będzie już działało tak, jak powinno.

18 lipca 2017 to dzień, w którym nastąpi tzw. HardFork GCC, i od tego dnia  przez pierwszy rok portfel będzie dużo sprawniej niż dotąd kopał 20% monet ( licząc 20% od tych, które posiadamy) w skali roku, ale pojawi się również opcja tzw. zamrożenia swoich coinów w całości lub części na 365 dni, za co GCC da nam nie 20 a 24% w skali roku.  Oczywiście w tej sytuacji przez okrągłe 365 dni nie będziemy mieli dostępu do tych monet.