O mnie i o blogu

Cześć! Nazywam się Aleksandra Niedzielska i od 2014 roku piszę bloga wokół marketingu, zarabiania przez internet, budowania własnej marki i wykorzystywania możliwości, jakie w kwestiach finansowych daje nam internet i związana z nim praca w domu.

O czym tu poczytasz?

Na blogu poruszam tematy z różnych dziedzin. Znajdziesz tu dział z marketingowymi wskazówkami dla początkujących, kategorie związane z programami partnerskimi ale i kryptowalutami czy forexem. Do tego różne ciekawostki i wskazówki, które mogą ułatwić Ci start w zarabianiu z wykorzystaniem internetu. Wszystkie artykuły pisane są na bazie moich doświadczeń i wieloletnich obserwacji i tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz z nich skorzystać, czy nie. Nie musisz oczywiście zgadzać się ze wszystkim o czym tutaj piszę, ale myślę, że wiele artykułów o zarabianiu w sieci da Ci świeże spojrzenie na tematy, których dotąd nie znałeś lub myślałeś o nich inaczej niż ja 🙂

Jednocześnie pamiętaj: blog opisuje moje doświadczenia i spostrzeżenia, a ja nie jestem chodzącą wszechwiedzą i nawet się do tego nie przymierzam, więc nie traktuj tego bloga jako poradnika inwestycyjnego czy czegokolwiek w tym stylu, bo nim nie jest (zjedź myszą trochę niżej i przeczytaj stopkę).

No i mam nadzieję, że czytając pisane przeze mnie artykuły będziesz się dobrze bawił!

Powodzenia!