O mnie i o blogu

Cześć! Nazywam się Aleksandra Niedzielska i od 2014 roku piszę bloga wokół marketingu, zarabiania przez internet, budowania własnej marki i wykorzystywania możliwości, jakie w kwestiach finansowych daje nam internet i związana z nim praca w domu.

Na blogu poruszam tematy z różnych dziedzin: znajdziesz tu dział Marketing.Start ze wskazówkami dla początkujących, kategorie związane z programami partnerskimi, kryptowalutami i forexem oraz ciekawostki i wskazówki, które mogą ułatwić Ci start w zarabianiu z wykorzystaniem internetu. Wszystkie artykuły pisane są na bazie moich doświadczeń i wieloletnich obserwacji i tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz z nich skorzystać, czy nie. Nie musisz oczywiście zgadzać się ze wszystkim o czym tutaj piszę, ale myślę, że wiele artykułów o zarabianiu w sieci da Ci świeże spojrzenie na tematy, których dotąd nie znałeś lub myślałeś o nich inaczej niż ja 🙂

Kilka słów o mnie:

Zdecydowanie humanistyczna dusza, która od ok. 2007 r. pracuje przy użyciu internetu.

Zajmowałam się m.in tworzeniem kampanii reklamowych w marketingu szeptanym (buzz) oraz content marketinguWspółpracowałam z certyfikowanymi agencjami Google, współtworzyłam wiele treści na popularnych serwisach i portalach informacyjnych a w tle uczyłam się sama i odkrywałam coraz to większe możliwości internetu. Hobbystycznie tworzyłam również blogi, i funkcjonalne strony internetowe.

We wszystkich wcześniej wymienionych rzeczach nie posiadałam żadnego wykształcenia kierunkowego, dyplomu ani ukończonej szkoły. Zresztą, co tu dużo mówić: z wykształcenia jestem tzw. biomasażystką i nie pracowałam w tym zawodzie ani jednego dnia!

Aktualnie prowadzę bloga, zarabiam tylko przez internet i dodatkowo pomagam tworzyć małą stronę turystyczną: czystejeziora.pl (jako zapaleni poszukiwacze pięknych miejsc krążymy po Polsce i opisujemy ciekawe miejsca na wakacje nad jeziorami) 🙂

Od czego zaczynałam?

Oczywiście, że nie od internetu – kiedyś kojarzył mi się on tylko z towarzyskimi czatami i graniem w scrabble na kurniku:). Zanim zaczęłam na poważnie szukać możliwości zarabiania przez internet zajmowałam się milionem różnych rzeczy: pracowałam m.in na kasie w Tesco i w Biedronce, ale otumaniające pikanie towaru tam i z powrotem jakoś mnie nie pociągało, zbierałam również fasolę i truskawki na farmach w Anglii, pracowałam w warsztacie samochodowym (polerowałam wozy), przy opiece nad dziećmi w Polsce (wychowawca kolonijny), oraz jako opiekunka osób starszych w Niemczech. W międzyczasie działałam w dużej firmie windykacyjnej, gdzie od rana do wieczora ściągałam długi przez telefon, i chociaż byłam w tym naprawdę niezła, to niestety to także nie było to „coś”, co mogłoby mnie wciągnąć na dłużej (zwłaszcza przy ograniczonych możliwościach zarobku i wciąż tych samych zajęciach do wykonania).

Wykształcenie?

No cóż, po maturze z wykształceniem niespecjalnie było mi po drodze… Nieskończone studia zarządzania i marketingu, oblana filologia angielska i przerwana chemia (chociaż to akurat było całkiem ciekawe!). Czy coś straciłam? Nie wydaje mi się. Mam za to mnóstwo fantastycznych doświadczeń i niezwykłą świadomość tego, że po to, by mieć własną firmę i całkiem dobrze zarabiać pracując we własnym domu nie trzeba mieć papierka magistro-doktoro-logii .

Wystarczy upór, determinacja, i świadomość tego, że nie od razu Rzym zbudowano.

Jednocześnie pamiętaj: blog opisuje moje doświadczenia i spostrzeżenia, ale nie jestem chodzącą wszechwiedzą i nawet się do tego nie przymierzam, więc nie traktuj tego bloga jako poradnika inwestycyjnego czy czegokolwiek w tym stylu, bo nim nie jest (zjedź myszą trochę niżej i przeczytaj stopkę).

No i mam nadzieję, że czytając pisane przeze mnie artykuły będziesz się dobrze bawił!

Powodzenia!

P.S Pytania? Kontakt znajdziesz tutaj.