Odbierz to za darmo, codziennie od 1 do 24 grudnia!

darowanemu koniowiPodobno darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby … 😉

Ale jeśli jeszcze nie jesteś w BeerBiz, albo nawet nie zamierzałeś być, to w okresie 1-24 grudnia zdecydowanie warto tutaj zajrzeć i wykorzystać tzw. darmoszkę.

Jeśli prowadzisz bloga, którego chcesz zareklamować, działasz w innych programach, które chcesz promować, albo po prostu chcesz marketingowo wykorzystać pewne GRATISY, to koniecznie rzuć na to okiem. Dlaczego? Bo za darmo i NIC nie musisz kupować 🙂

Od 1 grudnia (dzisiaj) do 24 grudnia w BeerBiz został włączony tzw. Kalendarz Adwentowy. Na pewno kojarzysz pudełka czekoladek z drzwiczkami na każdy dzień aż do Wigilii, prawda? Codziennie otwierasz drzwiczki, i wyjmujesz z nich czekoladkę. Mniam.

Tutaj: codziennie otwierasz drzwiczki i … wygrywasz coś za darmo.

Co można wygrać?

 

Kredyty reklamowe do wykorzystania na reklamę Twojej strony, firmy, bloga, giełdy kryptowalut czy co tam jeszcze wpadnie Ci do głowy
Nagrody pieniężne
Nagrody pieniężne do wykorzystania na balans reklamowy
Darmowy upgrade abonamentu członkostwa w BeerBiz na wyższy

Dla przykładu: dzisiaj odsłoniłam pierwsze drzwiczki i dostałam 3$ na konto reklamowe (czyli do wykorzystania na reklamę).
Za te 3 $ kupiłam sobie cashlinki reklamujące inny program w którym działam.
Super rzecz!

 

Warunki wzięcia udziału w odsłanianiu Adwentowego Kalendarza:

 Musisz być zarejestrowany w BeerBiz (tu link)
 Musisz mieć konto zweryfikowane (weryfikacja dokumentem tożsamości jest bezpłatna)

 

Co ważne: nie musisz niczego kupować, żeby móc wygrywać codzienne nagrody – wystarczy, że się zapiszesz i będziesz miał zweryfikowane konto. A czy po 24 grudnia będziesz chciał w BeerBiz robić coś więcej (revshare, zarabianie na klikaniu cashlinków, reklama itd) – to już Twoja sprawa 🙂 Przymusu nie ma.

Co ciekawe: codzienne nagrody otrzymane jako promokody możesz wykorzystać SAM lub dać je SWOJEMU POLECONEMU.

Załóżmy, że wygrasz abonament Silver, a za kilka dni abonament Bronze. No to dwa nie są Ci potrzebne, więc jeden możesz komuś sprezentować, na pewno będzie to sympatyczny gest 🙂

Tak więc każdy Kod Promocyjny może być użyty tylko jeden raz i możesz go używać na własny użytek lub możesz go rozdawać, a nawet zmieniać z innymi użytkownikowami (na przykład, jeśli wygrałeś brązowe członkostwo, ale jesteś na poziomie Srebrnym, możesz dać ten Voucher innemu użytkownikowi, a ten użytkownik może ci dać za to inny Voucher, który sam wygrał w adwentowym kalendarzu).

Prosty, przyjemny i bardzo fajny sposób na to, żeby coś zyskać za free i żeby doatkowo wykorzystać to na reklamę innych rzeczy, w których działamy.

Idea bardzo mi się podoba!

 

Ale ok, … przyjrzyjmy się (podstępnie, bo jesteśmy wszak bardzo ciekawscy..!) :
CO MA Z TEGO FIRMA BeerBiz ?

Świetny sposób na wypromowanie swojego programu wśród użytkowników nowych (którzy będą chcieli coś dostać za darmo więc zapiszą się choćby dla tych nagród zgarnianych przez 24 dni z rzędu).

Świetny sposób na wypromowanie swojego programu wśród użytkowników, którzy już są w BeerBiz, ale w sumie do tej pory prawie się nie logowali i mało co robią, ba, często do dzisiaj nawet nie zrobili weryfikacji

Większy ruch i lepsze statystyki co w programie reklamowym MA znaczenie (każdy kto chce otrzymać codzienną nagrodę będzie musiał się codziennie zalogować, przeklikać stronę, przy okazji zobaczy reklamy jakie się na niej wyświetlają – m.in te za które inni użytkownicy płacą).

Większą liczbę użytkowników, którzy po tych 24 dniach zdecydują się jednak w BeerBiz zostać na dłużej, nawet jeśli tego nie planowali (bo poznają się ze stroną, zobaczą efekty reklam, nauczą się panelu, być może też dzięki promocji adwentowanej zyskają własnych poleconych, bo… przyjemnie jest polecić coś, w czym przez 24 dni polecony może wygrywać coś za free i nie musi wkładać w to swoich pieniędzy. Prawda? Możesz wtedy powiedzieć „Nic nie musisz płacić, po prostu wejdź, zgarniaj nagrody codziennie, a potem czyli po promocji sam sobie zdecydujesz czy chcesz zostać i coś robić, czy dziękujesz i rezygnujesz”.

Większą szansę na to, że użytkownicy, którzy przyjdą tylko „dla promocji” zostaną na dłużej bo:
a) zobaczą, że np. poza promocją mogą też tutaj zarabiać na klikaniu cashlinków (i wypłacać zarobione kwoty, nawet jeśli sami nic nie kupią)
b) pomyślą sobie, że skoro raz była taka fajna promocja, to może za jakiś czas będzie kolejna ?

A przecież darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda 😉

Jak korzystać z Kalendarza Adwetowego w Beer Biz?

Po rejestracji i zweryfikowaniu konta postępuj wg poniższych slajdów:

1.

kalendarz adwentowy

2.

kalendarz adwentowy

3.

4.

I już 🙂

13 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.