Planowanie wpisów na FB, druga część kalendarza

A oto i druga część kalendarza postów na Facebooka, którą opracowaliśmy wspólnie z Pawłem Pieczką i naszymi widzami podczas jednego z poprzednich live na Fanpage Swoją Drogą.

Jeśli pracujesz nad budową własnej marki osobistej i chcesz wykorzystać ją do późniejszych celów biznesowych, rozwojowych czy działania w popularnym marketingu rekomendacyjnym, to obejrzyj ten materiał koniecznie. Zanim jednak zaczniesz  – jeśli nie widziałeś części pierwszej, wróć do niej koniecznie, bo to właśnie tam znajdziesz większość praktycznych wskazówek ogólnych, poza planowaniem rozpiski postów na każdy dzień tygodnia!

Tak, tak, z pozoru może się wydawać, że żadnym problemem nie jest umieszczanie na swoim profilu FB postów związanych z rozwojem osobistym, pracą, zarabianiem pieniędzy, ale to tylko pozory. Wcześniej czy później trafisz na ścianę braku pomysłów. I wtedy przyda Ci się nagranie naszej rozmowy.

Obejrzyj, powiedz jak dodawanie postów wygląda u Ciebie i jeśli masz dodatkowe pomysły – podziel się nimi w komentarzu!

Kalendarz z pomysłami na posty na FB, część 2

Rozmowa z Pawłem Pieczką

Czego jeszcze dowiesz się z powyższego nagrania?

  • Jak planować czwartek na FB?
  • Co ludzie przyciąga w piątki i dlaczego pewne typy postów są tego dnia lepiej i chętniej czytane, niż inne?
  • Jak wykorzystać weekendy do pokazania znajomym i nieznajomych swojego życia, pasji, zainteresowań, rodziny czy podróży?

 

One comment