Podsumowanie Station Week w Train of the Century

station weekWczoraj (20 listopada 2021) skończył się tzw. Station Week – tydzień sprzedaży biletów umożliwiających zdobycie najbardziej prestiżowego elementu w Grze Train of the Century. Elementem tym są Stacje Kolejowe, dzięki którym można zarabiać podczas gry na wiele różnych sposobów. Wśród nich jest staking kart własnych, podpinanie pod staking kart cudzych oraz przyjemna prowizja za to, że jakiś pociąg innego gracza wjedzie na Twoją stację.

Zainteresowanie graczy zakupem biletów było ogromne, a przez cały tydzień stacje osiągały astronomiczne kwoty. Minimalnie można je było kupić za 300 $ ale podczas aukcji ceny sięgały 8000 do 80 000 $ (tak, zgadza się, nie pomyliłam ilości zer).

Całe podsumowanie tej sprzedaży + moje wrażenia, screeny itd znajdziesz na poniższym video, w którym omawiam co i jak i czy.

Station Week – podsumowanie

Na video znajdziesz również slajdy pokazujące ile i jak zarabia się na stacjach w grze.

Więcej informacji o grze znajdziesz w zakładce Gry NFT, tutaj na blogu. Bieżące ceny gadżetów do gry można obserwować na Wax Atomic Hub . To swojego rodzaju giełda do kupowania kart NFT do gier zaprojektowanych na blockchainie Wax.

Uwaga: przypomnę Ci, że gry NFT nie są pomysłem na zarobienie milionów w sieci. Szanse na to, że na nich zarobisz masz mniej więcej podobne do tych, że stracisz. Gry NFT są na pewno ciekawe i jest to nowa forma rozwijająca możliwości zarabiania na kryptowalutach, ale nie należy brać ich za pewnik. Część z nich pada równie szybko, jak się wykluwa 🙂

One comment