Program partnerski – DAST Archiwa zewnętrzne. Ile i jak można na tym zarobić?

dast archiwa zewnętrzneDAST Archiwa zewnętrzne to firma, która zajmuje się przechowywaniem dokumentów w wersji papierowej, ich porządkowaniem oraz sporządzaniem ich wygodnej wersji elektronicznej.

Za stałą opłatą przedsiębiorcy mogą w niej przechowywać dokumenty, na które nie mają miejsca, odpowiednich warunków zabezpieczających je przed pożarem, zalaniem czy kradzieżą, nie wspominając już o braku ich właściwego zabezpieczenia przed wypłynięciem danych wrażliwych. Dzięki współpracy z DAST Archiwa Zewnętrzne mogą więc oni wygodnie i bezproblemowo przechowywać dokumentację przez lata, nie martwiąc się o jej bezpieczeństwo, brak miejsca i utrudniony dostęp do wyszukania w danej chwili właściwych papierów.

Firma przechowuje zarówno dokumenty istniejących przedsiębiorstw, jak i tych, które są w stanie likwidacji czy upadłości, a prawo nie zwalnia ich z obowiązku przechowywania dokumentów nawet przez kilkadziesiąt lat.

Program partnerski – DAST Archiwa zewnętrzne

Czym jest program partnerski DAST? W wielkim skrócie: jest to możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy dla tych osób czy firm, które mają kontakty w świecie biznesu i przyprowadzą firmie nowych klientów chętnych na przechowywanie dokumentów poza siedzibą ich działalności, ich uporządkowanie i stworzenie e-Archiwum w wersji cyfrowej.

Program współpracy skierowany jest przede wszystkim do:

Osób prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą dodatkowo zarobić, polecając firmom usługi DAST
Biur księgowych, którym zależy na dodatkowej monetyzacji swoich usług i które jednocześnie same nie mają już miejsca na bezpieczne przechowywanie dokumentów swoich klientów
Przedstawicieli handlowych posiadających kontakty z różnymi firmami

Ważne: żeby działać w programie partnerskim DAST, NIE ma obowiązku wykupienia w firmie usługi przechowywania dokumentów. Po zarejestrowaniu się do panelu DAST pomija się w tym przypadku opcję zamówienia e-Archiwum i przechodzi wyłącznie do pola „Zostań Partnerem”.

Ile można zarobić promując e-Archiwum Dast wśród klientów?

dast program partnerski

Słowem wyjaśnienia:

Jeśli jesteś Partnerem DAST Archiwa i przyprowadzisz do firmy klienta, który opłaci najmniejszy pakiet usług z zakresu przechowywania dokumentów (MINI), otrzymasz od firmy jednorazowo prowizję 700 zł netto. WAŻNE: klient podpisuje z firmą umowę na dwa lata i jeśli później przedłuży usługę archiwizacji dokumentów w DAST, wówczas ponownie otrzymujesz prowizję 700 zł itd.

Analogicznie, gdy Twój przyprowadzony do firmy klient opłaci usługi Standard – otrzymasz prowizję 1600 zł netto, a gdy MAX – otrzymasz 3000 zł netto.

O co chodzi z drugą linią? Jeśli Twój klient ma znajomego przedsiębiorcę, który również skorzysta z usług DAST – otrzymasz za to prowizję z tzw. drugiej linii (wg kwot podanych na zdjęciu wyżej).

Ile kosztują usługi DAST Archiwa Zewnętrzne?

Trzy opcje w zależności od ilości dokumentów do przechowywania:
cennik dast

Jak się zarejestrować jako partner Dast?

Rejestracja – kliknij i wypełnij formularz
Następny krok to weryfikacja Partnera + podpisanie umowy partnerskiej (znajduje się w panelu, do pobrania)
Otrzymanie linka partnerskiego do systemu.

Opowiadając nowym klientom o możliwości skorzystania z usług DAST należy przekazać im do rejestracji swój własny, unikalny link partnerski, dzięki czemu klient zostanie przypisany do Partnera i od momentu opłacenia wybranego zestawu usług – Partnerowi naliczy się za to odpowiednia prowizja.

Jak zrobić wypłatę prowizji?

Wypłata realizuje się na żądanie Partnera (przycisk w panelu) i jest ona wykonywana na jego konto bankowe.

3 komentarze

  • Produkt na miarę czasów znam właścicieli i ich inne działalności oraz osiągnięcia, śmiało i z dużą dozą pewności polecam tym, którzy prowadzą działalność i chcą sobie ułatwić życie

  • Wow 🙂 dobry temat dla kogoś, kto się specjalizuje w abonamentach/ubezpieczeniach itd. oczywiście i bez tego też można zacząć. Ciekawe, nie słyszałem wcześniej o takich firmach

  • no proszę, to i na tak prozaicznej rzeczy jak archiwum mozna zarabiać. Nieźle, wgryzam sie w temat 🙂