Program partnerski Ledger Wallet

ledgerwallet
Nie wiem czy wiesz, ale jeśli zajmujesz się branżą kryptowalut, a do tego marketingiem rekomendacyjnym, to możesz zarobić dodatkowe pieniądze w programie partnerskim, jaki dla swoich klientów wdrożyła firma Ledger Wallet. Firma ta zajmuje się produkcją urządzeń zewnętrznych do przechowywania kryptowalut (Bitcoina, Litecoina, Ethereum i innych) i jest chyba równie znana jak konkurent, czyli Trezor 🙂 . Biorąc pod uwagę silną potrzebę bezpiecznego przechowywania swoich kryptowalut, wiele osób decyduje się dzisiaj na to, by umieszczać je właśnie na takich urządzeniach zewnętrznych, a nie trzymać wszystko na giełdach, czy na portfelach. W momencie gdy sama kupowałam Ledger, nie miałam pojęcia, że jest do niego program partnerski, a szkoda, bo chętnie kupiłabym ta drogą, wiedząc, że dodatkowo ktoś z moich znajomych skorzysta na tym kilka €  i dlatego piszę ten tekst, żebyś zastanowił się nad tym, gdy sam postanowisz nabyć Ledger.

Jeśli masz w rodzinie, czy wśród znajomych kogoś kto też siedzi w kryptowalutach – to zawsze dla niego mały zarobek, a dla Ciebie sprzęt który i tak chciałeś sobie kupić 🙂

Czym jest program partnerski Ledger Wallet?

 

Najkrócej mówiąc: po zarejestrowaniu się jako partner Ledger Wallet (oficjalna strona : Ledgerwallet.com, zjedź myszką na dół i znajdź zakładkę „Affiliates”) , otrzymasz tam swój unikatowy link partnerski i jeśli podeślesz go znajomym, umieścisz na blogu czy wspomnisz o nim w sieci, a następnie ktoś go kliknie i kupi urządzenie do przechowywania kryptowalut Ledger – wówczas od firmy otrzymasz za to konkretną prowizję.

UWAGA: Ledger oferuje klasyczny program partnerski, czyli nie ma tutaj żadnych poziomów zarabiania itd. Prowizja należy Ci się wyłącznie wtedy gdy ktoś z Twojego linka kupi urządzenie Ledger. Jest to tzw prowizja za sprzedaż. Za to, że poleciłeś firmie konkretnego klienta, który dokonał zakupu.

 Ile wynosi prowizja? 15 % od ceny Ledgera (od ceny netto, bez kosztów przesyłki)
 Jak jest wypłacana? W BTC.
 Od jakiej kwoty można zrobić wypłatę? Od 50 € (i minimum 2 zamówień)

 

Po zalogowaniu się do konta partnera znajdziesz w nim: Link partnerski, bannery reklamowe i zdjęcia, które możesz wykorzystać do promowania,

Np taki banner:
Ledger Nano S - The secure hardware wallet

Dodatkowo specjalne bannery, które możesz wstawić w swoją stopkę na forum BitcoinTalk jeśli jesteś jego użytkownikiem i chciałbyś właśnie tam reklamować Ledger.
Co ciekawe, jeśli masz jakieś szczególne wymagania co do rozmiaru bannerów możesz bez problemu napisać do firmy (mail podany w panelu) i otrzymać wykonany przez nich banner w takim rozmiarze, jaki Ci najbardziej odpowiada.

Ważne: pamiętaj, żeby po zarejestrowaniu się w programie koniecznie zapisać tzw. SECRET CODE – bez niego nie zalogujesz się ponownie do swojego konta, a więc i nie będziesz mógł zrobić wypłaty prowizji.

 

Gdzie kupić Ledger Wallet? Tutaj link
Gdzie się zarejestrować? Na tej samej stronie znajdź na samym dole zakładkę „Affiliates”
.

3 komentarze

  • To jest bardzo dobre urządzenie, ale tylko jeśli ma się dużo Bitcoinów. W mojej opinni przechowywanie np. 300$ na urządzeniu za 80 nie ma sensu, mniejsze środki finansowe można trzymać na darmowym portfelu w internecie.

    • Właściwie tak, przeliczając to na pieniądze a nie bezpieczeństwo nawet tych mniejszych środków, to się zgadzam.
      Ale już jak ma się więcej BTC do przechowania, to warto skorzystać z zewnętrznego urządzenia 🙂

  • teraz mieli jaką promocję na ledgery, z okazji czarnego piatku