Properly. Jak założyć i aktywować konto w firmie?

properly rejestracjaNormalnie olałabym tą instrukcję, bo cóż to za filozofia zarejestrować się gdzieś, ale…. (!)  ponieważ, żeby zostać pełnoprawnym traderem w Properly i korzystać ze zautomatyzowanych strategii firmy i udostępnionego przez nią kapitału… trzeba wykonać naprawdę znacznie więcej niż możesz przypuszczać, to dodaję instrukcję:)

Oczywiście zostanie traderem w Properly nie jest tak trudne jak dostanie się do Pentagonu, ale bądź co bądź kilka rzeczy wymaga doprecyzowania. Jak założyć konto? Jak wyglada proces weryfikacji w firmie? Jak wykonać płatności i gdzie pobrać umowę, którą musi podpisać każda osoba chcąca zostać partnerem w Properly? Itd itd.

Plus pytanie finałowe, z którym już sie spotkałam: dlaczego nie widzę reflinka w Properly i nie mogę polecać?;) Odpowiedź jest na video niżej, ale również tutaj skrót: BO najpierw załatwia sie formalności, a potem promuje. Więc ogarnij umowę opłatę, test oceny ryzyka a potem dopiero inne rzeczy. Zasady muszą być.

Jak założyć i aktywować konto w Properly? Krok po kroku

Myślę, że po obejrzeniu w/w materiału nie będzie już wątpliwości.

Podsumowując kolejność działań:

1. Rejestracja w Properly + potwierdzenie w/w mailem

2. Wypełnienie danych do weryfikacji (oczekiwanie na weryfikację: ok 48 godzin)

3.Kliknięcie „Wybieram pakiet” / „Kupuję pakiet” przy wybranej opłacie (1000, 2000 lub 4000 €) – zielony przycisk. (uwaga: to bardzo ważny przycisk!)

4. Pobieramy umowę o świadczeniu usług tradingowych, drukujemy, podpisujemy, skanujemy i odsyłamy (uwaga, umowa musi być odesłana w jednym pliku i musi być pobrana i wydrukowana WCZEŚNIEJ niż wykonanie przelewu w EUR).

5. Dokonanie opłaty na konto w EURO (wysyłamy Euro)

6. Wysyłamy skan dowodu wykonania opłaty i plik z umową (w panelu)

7. Czekamy aż firma wszystko pozatwierdza, pobieramy z zakładki „Wiedza” ebooka na podstawie którego będziemy zdawać Test Tradera (czytamy go!)

8. Zaliczamy test tradera, do którego link dostaniemy mailem (test oceny ryzyka)

9. Jak zdamy to przyjdzie e-mail o tym + będzie można wybrać strategię jakiej chcemy używać

10. Po zdaniu testu i wyborze strategii czyli dopiero wtedy, gdy jesteśmy już pełnoprawnym traderem w Properly, pojawi się zakładka z umową agencyjną do ściągnięcia (drukujemy, podpisujemy i odsyłamy TYLKO wtedy jeśli chcemy promować firmę, czyli dostać reflink).

Umowa agencyjna reguluje działania promocyjne: co nam wolno, a co nie wolno , jakie przysługuje wynagrodzenie (prowizje) itd itd

11. Po odesłaniu, firma sprawdza i odblokowuje nam się niewidoczną dotąd w panelu opcja „Panel partnera” i tam jest reflink.
.
UWAGA: Nie wolno nam zgodnie z umowa nagrywać tego jak zdajemy test tradera, zapisywać pytań, udostępniać tego dalej.

Tutaj dodatkowo instrukcja rejestracji przygotowana przez firmę:

.

UWAGA: Pamiętaj, że każdy biznes, czy to internetowy czy tradycyjny, niesie za sobą ryzyko. Nigdy nie inwestuj swoich pieniędzy, jeśli ich strata znacząco pogorszyłaby stan Twojego życia. Nigdy też nie bierz kredytów, pożyczek i nie wkładaj w żadne możliwości biznesowe oszczędności swojego życia! Pamietaj, że to Ty ponosisz odpowiedzialność za swoje decyzje, a ja nie jestem doradcą inwesytcyjnym, więc najlepiej mnie nie słuchaj i nie wierz w ani jedno słowo, tylko SAM sprawdzaj projekty, rób research i zadawaj właścicielom trudne pytania. Ryzyko straty jest zawsze i wszedzie i trzeba mieć tego świadomość.

close

4 komentarze