Przeglądarkowe portfele do kryptowalut

przegladarkowe portfele do kryptowalutKolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących, tym razem: przeglądarkowe portfele do kryptowalut .

Czym są takie portfele i kiedy warto z nich korzystać? Jakie niosą za sobą zagrożenia i dlaczego nie wszystko, co wydaje się proste, jest dla Ciebie bezpieczne?

Z jakich portfeli przeglądarkowych korzystałam na początku, a jak wygląda to teraz?

Dzisiaj pokażę Ci, jak i gdzie możesz sobie stworzyć pierwszy portfel do przechowywania kryptowalut przy wykorzystaniu samej przeglądarki. Bez kupowania do tego ekstra urządzeń, bez płacenia abonamentów czy opłat jednorazowych. Za darmo i od ręki. Na nagraniu, które znajdziesz nieco niżej, znajdują się wszystkie szczegóły.

Do rzeczy:

Przeglądarkowe portfele do kryptowalut – przegląd

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki!

Portfele w przeglądarce: plusy, minusy, początki i zasady bezpiecznego użytkowania.

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka – zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W cyklu poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to rzeczy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku.  Dalej, instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.