Rockwall Investments – nowa grafika 2019

rockwall investmentsJeśli ktoś działa w Rockwall Investments od początku, to może śmiało powiedzieć, że… to była najdłużej oczekiwana nowa szata graficzna ostatnich prawie 2 lat 😉

Nie żebym była zgryźliwa czy coś (no skąąąądże…), bo uważam że jestem naprawdę baaardzo cierpliwa, ale nie da się ukryć: na nowy wygląd strony czekaliśmy tak długo, że już nawet myślałam, że nigdy się nie pojawi.

Zresztą: zanim zaczęłam pisać ten tekst, zajrzałam do rozmowy ze współzałożycielami Rockwall, którą przeprowadziłam z nimi w marcu 2018 (tutaj), a tam jak byk w pierwszym punkcie informacja, że rebrandingu strony internetowej i nowego wyglądu możemy się spodziewać w 2018;) Mamy maj 2019, i… wreszcie nowa szata graficzna jest! Tadammm. Wymęczona, wyczekana, poprawiana, zapowiadana no ale jest.

Myślę, że większość użytkowników zarabiających w Rockwall Investments , zdążyła się już przyzwyczaić do tego, że admini coś zapowiadają, a potem się czeka i czeka i czeka i… oby tylko lodowce nie zdążyły stopnieć zanim to coś zostanie wdrożone.
Oczywiście ma to swoje plusy i minusy: od startu Rockwalla wiemy, że tu nic nie dzieje się na łapu capu, na szybko, na tu i teraz itd. Ba, czasem ciągnie się jak mucha w smole i mam wrażenie, że bez prawników (co zresztą sami prawnicy podkreślali na evencie w Łomnicy) – Rockwall nie zrobi nawet kroku do przodu, bo wszystko musi być cacy, dopracowane, legitne, eleganckie, opapierowane pierdyliard razy itd. itd.
Wprawdzie nie wiem co prawnicy mają do sprawności i efektywności pracy grafików i informatyków, ale nie znam się, ja tu tylko bloga piszę.
No ale ok, może dzięki temu nie ma też w firmie pompy marketingowej i wszystko toczy się w swoim, wolnym tempie (nawet jeśli czasem doprowadza nas to do szału).

Ok, koniec tych jakże subtelnych uszczypliwości, przejdźmy do szaty graficznej 🙂

Rockwall Investments – co nowego?

Podobno wśród aktualnych trendów dotyczących robienia stron internetowych są teraz animacje ludzikowe, wektorowe i różne inne takie animowane, coś a’la kreskówkowe designy. Nic mi o tym nie wiadomo, bo nie jestem grafikiem ani się tym nie zajmuję, ale w takiej właśnie stylistyce jest utrzymana nowa strona Rockwall Investments.

Wygląda to tak:

rockwall investments

rockwall investments

Niby ładnie, chociaż coś mi się tak trudno do tego przekonać.
Na szczęście w Rockwall nie zarabia się na podziwianiu pięknej grafiki, która każdemu pasuje, uff.

W podobnym stylu zmieniły się pozostałe zakładki, i z tego co wiem, będą jeszcze poprawiane, m.in. ta „About us”, która wg mnie jest biedna, m.in. przez brak informacji o właścicielach, brak ich zdjęć, prezentacji ich osób itd. Myślę, że to dużo daje kiedy ktoś pierwszy raz poznaje się z nowym projektem i szuka informacji o właścicielach, więc fajnie byłoby gdyby ta część została o to zaktualizowana.

Dużo do życzenia pozostawia też nadal zakładka „Our offer” (Nasza oferta), gdzie znajdziemy na ten moment wyłącznie ofertę miningu. Nic nie ma tu o Integrze 140%, która dla większości userów (zwłaszcza w okresie naprawdę małej opłacalności miningu!) stanowi przecież bazę zysków, ani o Shieldach. Szkoda.

Nie pokaże Wam screenów z wnętrza systemu, bo nie wiem czy mi wolno, ale o nich na pewno pojawi się wkrótce nagranie dla partnerów, na zamkniętej grupie na Facebooku.

Ale krótko:

Jest jasno, dość czytelnie (chociaż czcionka mogłaby być nieco większa, bo czasem jako okularnik muszę sobie ręcznie powiększać, żeby widzieć te maczki)

Dashboard wreszcie pokazuje w jednym miejscu wszystkie najważniejsze rzeczy, bez zbędnego przewijania myszą w dół. Mamy „w kupie” statystyki własne, zarobki, wielkość teamu, reflink, i ogólne statystyki firmowe (użytkowników w systemie, aktywne usługi, całkowita suma zakupów w firmie itd.).

Zmiana wyglądu shieldów, jakieś takie są bardziej cukierkowate wizualnie;)

Zakładka „My Purchases” – ładnie wyszczególnie i wyraźne (tu akurat jest fajna, duża czcionka!) wszystkie nasze zakupy passive integra / mining , statystyki ich pracy, aktualnie wyrobione sumy itd.

W zakładce Team pojawiły się od razu nowe rangi użytkowników (zależne od osiągniętych własnych zakupów i zakupów w strukturach). Kojarzę, że w zapowiedziach miała tu być opcja ukrycia sponsora (przydatna przy robieniu prezentacji), ale coś nie mogę tej opcji znaleźć.

rangi rockwall investments

Zakładka „Settings” – zmiany czysto wizualne, plus na samym dole zmienił się mocno „suwak” do ustalania ile % przeznaczamy na shield, avalaible i na balans wypłat – warto sobie sprawdzić czy wszystko jest ustawione tak, jak chcemy.

Zakładka Marketing: tu zwróćcie uwagę na to, że są NOWE bannery do promowania Rockwalla, podobnie landing page (anglojęzyczny) również został zaktualizowany graficznie i pasuje do stylu całej strony.

.

Ważne: aktualnie można zgłaszać na firmowym fanpage’u wszystkie błędy związane z nową stroną, jeśli jakieś widzicie. Dzięki temu firma będzie mogła je szybko poprawić (sama zgłosiłam ich kilka), a dodatkową motywacją będzie tu fakt, że za zgłaszanie takich rzeczy Rockwall Investments przewiduje nagrodę w postaci boosta do kupionego w firmie miningu (lepiej się będzie kopało).

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.