Rockwall Investments, ważna informacja dla użytkowników

No i poszły konie po betonie…;)

Mamy oficjalną informację w sprawie tego, co dzieje się w Rockwall Investments i jak będzie wyglądało dalej działanie użytkowników w tej firmie.
I chociaż całokształt tej informacji nie należy do przyjemnych, to patrząc po ostatnim zablokowaniu wpłat, wypłat i naliczeń i braku komunikacji z właścicielami – to mogło być znacznie gorzej, a jednak nie jest.

Na oficjalnym fanpage firmy: https://www.facebook.com/rockwall.investments/ pojawiło się video nagrane przez współtwórcę Rockwall, Rafała Krakowiaka, tu wklejam link do filmu, i polecam odsłuchać:

Wynika z niego, że:

Współpraca Rafała z Wiktorem Zajączkowskim (dwaj ceo firmy) dobiega końca.
Rafał postanowił, że sam będzie prowadził firmę Rockwall Investments, ale dopiero po ogarnięciu wszystkich spraw prawno-administracyjnych związanych ze współpracą z Wiktorem
Dodatkowo, polskie instytucje tworzą coraz więcej problemów wokół RW, dlatego wszystkie działania na na stronie internetowej Rockwall zostały zablokowane, dopóki nie znajdą odpowiedniego rozwiązania.
Dalej, firma Rockwall Investments kończy operacje/ działalność w Polsce (czytaj: będzie zamknięta dla polskich użytkowników), ale dalej będzie działać poza granicami kraju. Kilka firm już wcześniej wykonało z powodzeniem taką operację, i wygląda na to, że Rockwall będzie kolejną.

Tak więc wszyscy użytkownicy z Polski będą mieli zawiadomienie o zakończeniu współpracy z RW.
Co ważne: Po przeanalizowaniu całej sytuacji, Rafał Krakowiak postanowił, że wszystkie osoby, które dotychczas nie wycofały swoich depozytów, otrzymają ich zwrot, z małym bonusem od firmy (105%), w czasie ok 6-8 miesięcy (chyba że uda się wcześniej – sprawy prawne i administracyjne), ponieważ chcieliby mieć czystą historię i rozpocząć współpracę ponownie na nowych zasadach.
Mining będzie pracował aż do zakończenia kontraktów miningowych i nadal można robić jego wypłaty na swoje portfele.
Firma potrzebuje czasu, aby wprowadzić wszystkie te zmiany do systemu, natomiast sam Rafał mówi o tym, że przynajmniej raz w tygodniu będzie na Fanpage informował o postępach.

Podsumowując: Działalność RW dla polskich użytkowników się kończy, wkłady zostaną zwrócone ale trochę to potrwa, mining pracuje bez zmian, pozostaje nam czekać na kolejne oficjalne informacje i śledzić firmowy FanPage na FB (link na początku wpisu).

Echhh, fajnie było, ale się skończyło.
Tak czy siak doceniam to, że admin nie chowa głowy w piasek, mówi jak jest, oraz to, że wkłady zostaną użytkownikom zwrócone – wiele firm po prostu znika bez słowa, więc tym bardziej plus.

I jeszcze dodam jak zwykle, że w sieci nie ma czegoś takiego jak „pewny biznes” i że wszędzie można stracić, co zresztą podkreślam tu na blogu baaardzo często. Odpowiednia strategia, chłodna głowa i świadomość ryzyka.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.