Sierpniowy przegląd aktualności. Co w trawie piszczy?

sierpień bilansWiecie, że za chwilę koniec wakacji?:) Dla jednych koszmar, dla innych sama radość, bo dzieciaki wrócą do szkoły…! Ale ok, wracając do tematu: poniżej , jak zwykle ok 24-26 dnia każdego miesiąca, wrzucam podsumowanie z tematów, w których działam, lub z których usług korzystam.

Plusy i minusy ostatnich 30 dni, fajne nowości, gówniane zmiany (naturalnie wyłącznie w mojej ocenie, z którą Ty absolutnie nie musisz się zgadzać). Byłoby również dobrze, gdybyś NIE sugerował się moimi ocenami i odczuciami, a zawsze sam robił swój własny przegląd/bilans/podsumowanie tego, co gdzie w jakim biznesie się u Ciebie dzieje, bo to daje najlepszy obraz sytuacji, która się zmienia.
Ba! Czasem jest nawet szaleńczo dynamiczna!

Sierpniowy przegląd aktualności. Co w trawie piszczy?

Tematy w toku:

WeAreMasternode Club – działa, śmiga, coiny się „kopią” i na bieżąco lądują w portfelu, Długi long term, żadnych wcześniejszych sprzedaży – kumuluję i to jest w przypadku masternodów mój cel. Ty możesz mieć inny:) Przedłużyłam abonamenty na hosting o kolejne 3 miesiące ( przy 3 miesiącach z góry wychodzi nieco taniej). Na platformie jest kilka nowych coinów, do których można postawić masternoda. Obsługa, suport, bieżące informacje – jak dotąd wciąż bezbłędne.

.

Temat testowany 1 (bez nazw, bo mam tu tyle zaufania co kot napłakał): związany z tokenami i konkretnymi produktami takimi jak portfel zewnętrzny do kryptowalut, karta do płacenia kryptowalutami itd. Wypłaty w tokenach – dochodzą raz w tygodniu prosto na portfel.

Wolno się to kręci, ryzyko, że będzie z tego lipa jest wg mnie nadal bardzo duże, ale tak czy inaczej projekt jest dla mnie na tyle interesujący, że osobiście chciałabym mieć w tym temacie swój „udział” i dlatego jestem, aczkolwiek jak widać nie promuję.

Minimalny sensowny wkład: 500$
Minimalny bezsensowny wkład: 100$
Czy warto? Nie mam pojęcia:)

.

Temat testowany 2: Krótko mówiąc: coś „ z naliczeniami” – na szybko i na tzw. zapchaj dziurę. Zero sentymentów. Wg mnie padnie za ok max 4-7 miesięcy (to tylko luźny szacunek, i nie musi się zgadzać z prawdą). Może w tym czasie uda się coś w nim przemielić i zarobić, a może nie.
Naliczenia: ok 1% dziennie przez 5 dni w tygodniu. Zwrot: 130%.

Aktualności: event za eventem. Użytkownicy dostali informację, że wkrótce rusza ich giełda i jako zarejestrowani mogą zapisać się w fazie prelaunch, w której to firma rozdaje 100 000$ między użytkownikami, oczywiście do wydania wyłącznie na koszty opłat za trading na ich giełdzie. Czyli: początkowe tradowanie będzie za free.

Minimalny sensowny wkład: 500$
Minimalny bezsensowny wkład: 50$
Żadnego mielenia w trupa!

.

Temat testowany 3 (bez nazw): „Magiczny” portfel do kryptowalut. Ogólnie cały czas zaskakuje: dużo się tam dzieje, dużo eventów, spotkań, prezentacji online, planów. Rozwój jest, wypłaty są, hula i śmiga. Jedynie co… to nie mam już tam prawie nic, bo tak jak pisałam poprzednio – wyjęłam all i zostawiłam resztki na „chybił trafił albo nie trafił”. Nadal mam tu niemal zero zaufania, ale póki co się kręci i widać, że robotę robią, więc nie mam się do czego przyczepić:)

Tutaj reklamuję inne projekty.
.
Nie wiem dokładnie na czym się zarabia w poniższych firmach, więc mnie o to nawet nie pytajcie. To „klikacze reklam”, w których można klikać tzw cashlinki/paid ads i zarabiać centy, lub kupować w/w tak, że inni je klikają a Ty generujesz sobie ruch na stronę. I ja właśnie kupuję tu takie reklamy.

Hashingadspace – wszystko co wyklikam idzie na zakup reklam, mają mega bazę użytkowników, która super się sprawdza do reklamowania akcji typu „weź coś za darmo”.

Ostatnio wrzuciłam tam np. reklamę akcji kryptowaluty CIVIC – tutaj info o tej akcji, w której można się zapisać na listę oczekujących na ich nową apkę do płatności krypto. Po wejściu apki na rynek, osoby, którym polecimy zapis na listę i które pobiorą apkę i zweryfikują tam swoją tożsamość, liczą się jako „aktywni poleceni”, dzięki czemu można dostać na koniec akcji ładną sumkę tej krypto.

500 najlepszych promotorów zgarnie tu po 25 000 CVC (750$)
501-5000 dalszych po 5000 CVC (150$)
5001- 25 000 kolejnych po 1000 CVC (30$)
25001- 100 000 kolejnych po 500 CVC (15$)
Podane w nawiasie ceny w $ zakładają cenę CVC na 0,03 $ (taka jest aktualnie na coinmarketcap)

Efekt reklamy w/w akcji ( reflink do CIVIC) wrzuconej do HashingAdspace:
już jestem w drugiej grupie 501-5000 🙂
Koszt reklamy: śmieszny, kupiłam za to, co wyklikałam.

.

PTCshare – Z aktualności: kupuję reklamy PTC, wydaję na reklamy różnych darmowych akcji. Tu jeszcze nie robiłam kampanii pod CIVIC, ale też sprawdzę:)

MLM-y, z których produktów korzystam: Aegea, DXN, Monat.
Korzystam to znaczy kupuję produkty i to one mnie interesują, ale nie wgryzam się w promocję, sprzedaż itd.
Aktualności Aegea: wreszcie doszła do mnie kawa! Yeah! Mocna jest baardzo, w smaku fajna, ale jej power jest na tyle duży, że mimo, iż to jest kawa rozpuszczalna, to chyba żeby mi pikawa nie padła, to będę ją dzielić na 3 porcje. Poza tym Aegea już nie jest Aegea, zmieniła nazwę marki i strony na Energentics. Więcej: https://aleksandraniedzielska.pl/aegea-rebranding-od-teraz-energentics/

Bida z nyndzą przez kraj pyndzą:

Rockwall Investments: Wrzucam po prostu screen z tego, co firma wrzuciła na oficjalnej grupie na FB. Nawet nie wiem czy mi się chce to komentować…

rw update

IE – bez zmian, kopie bo kopie, ale marnie, czekamy na ETH za ok 380$, wtedy firma podłączy koparki ponownie na full.


Kryptowaluty:

Coś mam, coś kupuję, coś trzymam. Bez szczegółów:)
O akcji z opcją zarobienia kryptowaluty CIVIC pisałam wyżej, więc nie będę powielać.

Nowości, w planie:

Mamy już trochę więcej oficjalnych szczegółów co do wrześniowego tematu związanego z rynkiem Forex i zautomatyzowanymi strategiami. Wklejam niżej:

sier bilans

Jeśli w/w Cię ciekawi, i chcesz mieć więcej szczegółów to wyślij mi maila lub priv (tu kontakt) , i jak już temat ruszy, to dam Ci znać.


Inne:

Jeśli interesują Cię darmowe sposoby na zarabianie przez internet to sprawdź tutaj. https://aleksandraniedzielska.pl/zarabianie-przez-internet-bez-wkladu-wlasnego/

W projektach, które nie są tu opisane:
albo a) nie jestem i być nie zamierzam
albo b) jestem, ale położyłam już na nie kreskę i nie będę ich wykopywać
albo c) jestem ale uważam, że nie ma sensu o nich pisać, bo nie ma sensu o nich pisać
albo d) jeszcze ich nie znam

Ważne: Pamiętaj, że każdy z w/w projektów niesie za sobą ryzyko i w żadnym z nich nie masz gwarancji, że zarobisz, a wręcz przeciwnie: możesz stracić.
Podsumowanie aktualności jest wyłącznie moją opinią, na podstawie moich własnych obserwacji i nie musisz się z nią zgadzać, ani też w żaden sposób się nią nie kieruj. Zrób własne podsumowanie i opieraj się na własnych analizach. Przypominam również, że nie jestem żadnym doradcą inwestycyjnym itp. Itd. (rzuć okiem na stopkę bloga!)., więc jeśli szukasz fachowej porady eksperta od doradztwa, to musisz sobie takowego znaleźć, bo ja nim nie jestem 🙂

.

Koniec podsumowania.

.

15 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.