Sposoby na darmową reklamę w : Leasedadspace

Ostatnimi czasy jestem w pisaniu bloga trochę „w tyle”, a to dlatego, że coraz bardziej wkręca mnie testowanie różnych, zarówno płatnych jak i darmowych sposób na reklamę i generowanie ruchu na stronę, landing page itd. itp.

Dzisiaj więc będzie właśnie o tym 🙂

Jakiś czas temu wpadła mi w oko strona Leasedadspace, która poza płatnym ruchem na stronę umożliwia również skorzystanie z kilku opcji darmowych i której głównym plusem jest to, że … Polski jest tam tyle co kot napłakał 😉

Jeśli więc działasz a marketingu, reklamie itp. czy po prostu szukasz kontaktów zagranicznych do swoich projektów biznesowych, to zdecydowanie warto tutaj zajrzeć i wykorzystać możliwości.

Rejestracja jest darmowa: leasedadspace.com

Od razu też zaznaczę, że na tej stronie nie ma żadnych adpacków, żadnego klikania reklam, żadnego zarabiania procentów od włożonego wkładu itd. To po prostu platforma reklamowa, która oferuje różne płatne opcje generowania ruchu, + kilka bezpłatnych, + program partnerski z małymi korzyściami więc jeśli ktoś szuka złotego Graala, który uczyni z niego milionera, to sorry, ale nie tutaj 🙂

Darmowe formy reklamy w Leaseadspace:

 

1.Stworzenie własnego profilu na stronie.

Fajnie to wygląda, bo można tu umieścić opis „o mnie”, fotkę, dane kontaktowe + link do swojego facebooka + 2 linki do reklamowanych przez siebie projektów (warto to wykorzystać), firm, sklepów, programów partnerskich itd.
Dodatkowo jest też opcja wstawienie materiałów video i prowadzenia wewnątrz systemu własnego bloga/adbloga.

Uwaga: nie polecam tu języka polskiego, zdecydowane większość treści kierowana jest do osób anglojęzycznych, więc polski odpada.

Tak wygląda profil:

Ważne: w nawiązywaniu nowych kontaktów pomaga tu wybitnie fakt, że większość osób ma podany swój facebook, maila, skype itd., więc swobodnie można się skontaktować z każdą z osób z systemu, bez płacenia za jakieś dostępy do tych danych itd., poczytać w czym działają inni, zorientować się co „jest na fali” poza Polską itd. itd.
Podszkolenie języka również – bezcenne.
No i baza użytkowników: zdecydowania większość to ludzie MLM, kryptowalut, zarabiania w sieci – spoza Polski

 

2.Własny darmowy blog, na którym możemy dodawać treści, które mogą być pomocne w rekomendacji tematów partnerskicj

3. Dodawanie ogłoszenie na tzw. AdBoard, czyli tablicy reklamowej

I to jest bardzo fajna rzecz, ponieważ możemy czytać ogłoszenia innych, od razu sprawdzać co ktoś reklamuje, skontaktować się z taką osobą + dodawać własne ogłoszenia.
Jako użytkownik darmowy płacimy tu za dodanie ogłoszenia 7 „kredytów”, a kredyty zarabiamy czytając / odsłaniając ogłoszenia innych.

Raz dodane ogłoszenie zostaje tu na zawsze, więc przy okazji ktoś kiedyś może je odświeżyć.

Bardzo fajny patent na reklamę swoich tematów, firm, projektów itd. + na zorientowanie się co tam piszczy w trawie „zagranicznej” jeśli chodzi o popularne programy/firmy mlm/krypto itd.
Ważne: użytkownik darmowy ma ograniczoną ilość dziennych ogłoszeń na tablicy reklamowej, nie pamiętam ile ale chyba 1, za to jeśli zdecyduje się opłacić wyższy status to ilość ogłoszeń jakie codziennie może dodawać na tablicy – rośnie.

Kilka sekund po dodaniu ogłoszenia znajduje się ono na samej górze, widocznej dla wszystkich:

i dopiero potem spada w dół wraz z kolejnymi dodawanymi przez użytkowników ogłoszeniami

Osobiście korzystając z promocji jaka była kilka tygodni temu kupiłam sobie wyższy status, żeby lepiej wykorzystać opcje reklamowe na stronie, bo przy takim „wyższym statusie” można dodawać tu też reklamy bannerowe i tekstowe z linkami do np. programów partnerskich, jakie sobie rozwijamy.

 

Skuteczność Adboard tablicy

Od kilku do kilkunastu odsłon naszego ogłoszenia dziennie
Podbicie ruchu na stronie (fajnie widoczne w statystykach) więc jeśli jest się posiadaczem anglojęzycznego landing page, bloga, strony, itd., to ładnie można sobie sprawdzać we własnych statach ilość wejść
Zapisywalność różna, zależna od reklamy i pory dnia
Świetna baza „kontaktów” zagranicznych do znalezienia (facebooki, blogi zarabiających online itd)

 

Opcje płatne / statusy dają więcej możliwości, np. hurtową wysyłkę maili do wszystkich użytkowników w systemie (solo ads), z czego chętnie korzystam, ale nie będę tego opisywać, ponieważ chciałam się tu skupić tylko na darmowych opcjach jakie w Leaseadspace można dla siebie znaleźć i wykorzystać.

Czy warto skorzystać?
Nie wiem, pomyśl, i sam sprawdź 🙂

6 komentarzy