Sposoby na darmową reklamę w Traffic Profit System

Na dzisiaj nowy temat i jednocześnie kolejny sposób na darmową reklamę firm, stron, projektów i programów, w których działasz 🙂 Plus oczywiście wszech maści reflinków z programów partnerskich.

Oczywiście „za darmo” nigdy nie znaczy, że będzie to super hiper skuteczność, która powali Cię na kolana i uczyni milionerem, co do tego, to już na wstępie nie radzę się czarować.

Po prostu korzystając z Traffic Profit System można sobie całkiem sprytnie i przy odrobinie wysiłku okraszonego konsekwencją, wypracować bardzo przyjemną reklamę do tematów partnerskich, w których się angażujesz.

Darmowa reklama w Traffic Profit System

Opcja 1

Po rejestracji na stronie: link znajdziesz tutaj przyglądamy się przede wszystkim tzw. cashlinkom, i temu, co możemy dzięki nim zyskać (a musicie wiedzieć, że system jest bardzo cwanie przemyślany i reklamuję się tutaj właśnie przez tą cwaną rzecz, która dla poszukiwaczy reklamy jest po prostu przednia!)

O co chodzi?

Chodzi o to, że bez tzw. wkładu własnego możemy tutaj sobie klikać cashlinki (krótkie reklamy), za które dostajemy jakieś drobne centy. Codziennie takich cashlinków możemy obejrzeć max 25, więc te centy wpadają nam na konto i możemy je sobie wypłacić… ALE NIE wszystkie!

Haczyk jest taki, że 50% tego, co wyklikamy, możemy wypłacić, a drugie 50% wpada na tzw. Click Balance, i z tego balansu możemy tylko i wyłącznie sami kupić cashlinki, czy krótkie reklamy, które będą oglądali inni.

Plusy: możemy coś drobnego zarobić, ale i ucykać sobie środki na własną reklamę.

Czyli jeśli działamy np. tak jak ja, w jakiejś firmie dającej możliwości zarobkowe, to możemy sobie kupić cashlinkową reklamę do tych projektów z tego, co sobie wyklikamy. Więc za free. Za free, to znaczy za nasze własne klikanie/ czas na to poświęcony.

Opcja 2

Druga opcja darmowej reklamy w Traffic Profit System jest związana z rekomendowaniem tego systemu innym, a robi się to stosunkowo łatwo, bo masa osób chce mieć coś za darmo (bez kupowania czegokolwiek), czy wyklikać sobie za darmo jakieś centy, czy też mieć za darmo jakąś reklamę itd.

Jeśli taka polecona przez nas osoba zacznie klikać cashlinki i zarabiać swoje 50% do wypłaty i 50% na własne cashlinki to my mamy z tego prowizję ALE UWAGA (!!!) nie można tej prowizji wypłacić!
TADAMMM!
Serio:)

Prowizja z klikania cashlinków przez naszych poleconych wpada nam:

w 50% na balans reklamowy (z którego możemy kupić sobie reklamy w TPS lub adpacki reklamowe, na których z czasem możemy zarobić do 115%)
oraz w 50% na Click Balance (z którego możemy kupić tylko cashlinki).

I to jest coś mega fajnego, bo nie obciąża finansów firmy, a daje nam możliwość wykorzystania tych cashlinkowych prowizji typowo na naszą reklamę.
I tak dla przykładu, jeśli jakiś „sponsor” nastukałby tu sobie kilka tysięcy poleconych, i Ci poleceni nie chcieliby nic w firmie kupować, a tylko klikać cashlinki jak szaleni, to ów sponsor i tak nie wypłaci sobie prowizji, ale będzie mógł za nią reklamować w TPS inne swoje projekty.

Jeśli działasz w czymkolwiek innym – czy to mlm, revshery, jakieś tematy kryptowalutowe, giełdy, programy partnerskie finansowe, produktowe itd. – to możesz to świetnie wykorzystać, bo klikanie cashlinków da Ci jakiś mały zysk, ale większy zysk może dać właśnie to, że za „wyklikane” będziesz mógł kupić sobie tam reklamę promującą inne Twoje tematy, i pokazać je pozostałym użytkownikom systemu (a jest ich już ponad 3000). I być może dzięki temu znajdziesz do tych innych projektów nowych poleconych.

Podoba mi się tutaj to, że przy regularnym klikaniu ludzi i WIEDZY na temat tego, że drugie 50% z cashlinków mogą wydać na własne cashlinki, zapewniłoby systemowi cały czas bardzo duży napływ cashlinków, a to stworzyłoby tutaj samonapędzającą się maszynę, na której i można co nieco zarobić i zyskać reklamę.

Niestety… mam świadomość tego, że wielu użytkowników może traktować TPS jak „buxa” i będą klikać, ale nie będzie im się chciało wstawiać tam własnych cashlinkowych reklam „bo nie mają czego reklamować”, a nie wpadną na to by promować tu inne buxy, revshary, projekty kryptowalutowe, kraniki do zbierania krypto, czy klasyczne programy partnerskie i mlm-owe.

No ale takie prawa rynku.

Uwaga!
Celowo nie opisuję tu innych możliwości zarobkowych jakie daje TPS (a jest to system typu revshare, w którym są adpacki, naliczenia, zyski, itd. itd), ponieważ chcę się tu skupić tylko na tym, co możesz zyskać dzięki darmowej reklamie i cashlinkom.

Czy z tego skorzystasz? Twoja decyzja 🙂

10 komentarzy