Szkolenie 31.01.2015 – Wrocław

Krótkie podsumowanie i podziękowania dla Was.

szkolenie s7Szkolenie Budowa i zarządzanie siecią sprzedaży” S7 Medical Company, 31.01.2015 już za nami:) Czy było warto przyjechać? Oczywiście!

Poza dużą dawką wiedzy, i ciekawymi informacjami, od których zapisywania zeszło mi co najmniej kilka kartek papieru, niewątpliwym atutem szkolenia było nawiązanie wielu inspirujących kontaktów. Ludzie, którzy z nami byli nie tylko działają w najprzeróżniejszych branżach, ale i mają w sobie to coś, co sprawia, że zatrzymujesz się na chwilę, żeby przemyśleć to, o czym z nimi rozmawiałeś, czasem wręcz zanotować i dojść do wniosku, że spotkania face to face mają o wiele większą moc niż te same rozmowy toczone w sieci.

Więcej emocji, wiarygodności, zastanowienia się nad pewnymi działaniami i chęci do tego, by iść dalej.

szkolenie s7 szkolenie s7

Merytorycznie, na szkoleniu dowiedzieliśmy się:

  • Jak zbudować zespół od początku współpracy? – na co zwracać uwagę, co jest najważniejsze w budowaniu zespołu, a co można pominąć.
  • Jak dobrze przeprowadzić termin bazowy, czym on tak naprawdę jest i jak wiele od niego zależy?
  • Dlaczego ludzie mieliby pracować właśnie z nami, co ich przyciąga do zespołu i czego oczekują
  • Jak ważne jest delegowanie zadań i na jakim etapie pracy nie da się ruszyć biznesu dalej bez skutecznego delegowania zadań?
  • Jak ważna jest informacja zwrotna – FEEDBACK
  • Jak motywować współpracowników w strukturach
  • Jak wyławiać czołowych managerów i co mają do tego pomidory..?;)
  • Jak zwalczać gumowe krokodyle tkwiące w naszych głowach:)?
  • Jakich błędów nie popełniać, żeby sprawnie zarządzać małą i dużą grupą

I wiele innych. Na szkoleniu padło też kilka mocnych wyzwań 7/7, które w lutym wielu osobom dostarczą emocji w działaniu.

A ja dziękuję Wszystkim, z którymi mogłam porozmawiać choć chwilę:

Darii Szymańskiej (za moc pozytywnego ducha), Magdalenie Dzierżanowskiej (za zapał w realizowaniu planu i wywiad), Ewelinie Żymańczyk (za uśmiech i czas mimo skrajnego zmęczenia), Radkowi Pogodzie (za szkoleniowe przerywniki, które rozbawiały całą salę), Markowi Zagrobelnemu (za rozmowę na schodach i ciekawe spostrzeżenia), Małgosi Krawczyk (za doskonałe towarzystwo na krześle obok i za to, że kazała mi się nad pewnymi sprawami mocno zastanowić), Jackowi Stankowi (zawsze i wszędzie!), Natalii Gałuszce (za to, że ma Moc!), Barbarze Gruszce (za to że zszokowała mnie swą obecnością, bo jeszcze do niedawna była poza firmą, a teraz w zespole – świetnie!), Rafałowi Nagórskiemu (za uśmiech numer 1 ! ) oraz  Beacie Dawidowicz (za, to że dopadła mnie na sam koniec i miałam przyjemność poznać – prosto ze Szwecji).

I wszystkim innym, których nie wymieniłam, ale wiedzą:)

szkolenie s7

 

 

4 komentarze