The GCC Group – kryptowaluta + bonusy w Ecosystem24

gcc coinThe GCC Group to innowacyjny, bardzo ciekawie przemyślany system, który tworzy unikalne w skali globalnej rozwiązanie przyjazne osobom zainteresowanym uzyskiwaniem dochodu dzięki promowaniu oferty firmy.

The GCC Group zajmuje się dystrybucją nowoczesnej kryptowaluty, która wspierana jest przez tworzenie sieci społeczności jej użytkowników, głównie opierając się na rozpowszechnianiu możliwości i usług związanych z technologią druku 3D.

Sprzedaż The GCC Group prowadzona jest przez internet, a jej wsparcie opiera się o autorski system bazujący na popularnych rozwiązaniach Network Marketingu, z którego wykluczono większość negatywnych ograniczeń, tym samym ułatwiając możliwość rozbudowania własnej sieci/system binarny. Dzięki systemowi premii/bonusów w przystępny sposób nagradzane są osoby, które zdecydowały się na niezależną promocję i rozpowszechnianie oferty.

Mamy tu zarówno kryptowalutę GCC COIN, binarkę, możliwość uzyskiwania prowizji z tworzonej przez siebie (i naszych sponsorów) – struktury, jak i opcję otrzymywania prowizji z globalnej sprzedaży portali stworzonych przez firmę (w ramach projektu Ecosystem24).

Słowem wstępu o firmie:

GCC Group Sp.z o.o jest zarejestrowana w Polsce, pod Poznaniem (Tarnowo Podgórne). REGON: 302592449, KRS: 0000 507973, Główne biuro: ul.Rynkowa 5, Przeźmierowo 62-081, telefon: +48 791 402 403, support: support@thegcccoin.com,  tutaj możecie zobaczyć zdjęcia siedziby – byłam osobiście,  tu strona na Facebooku , oficjalny kanał na YouTube, oraz Twitter.

Zgodnie z wpisem w GUS (Główny Urząd Statystyczny)  firma rozpoczęła działalność 2013-10-31. Tak, tak – w 2013 roku (sprawdziłam), a do rejestru została wpisana w 2014. Sama GCC Group jest spółką z systemem premiowym opartym na marketingu sieciowym. Celem jej działania, jest stworzenie społeczności posługującej się silną kryptowalutą, która nie tylko będzie działać z poszanowaniem środowiska naturalnego (z każdej transakcji na portalach GCC część jest przekazywana na pro-ekologiczne inicjatywy) , ale i będzie nią można płacić za produkty i usługi sprzedawane poprzez portale GCC. W przyszłości planowana jest też implementacja do firm zewnętrznych.

Ważne: nazwa The GCC Group jest nazwą zastrzeżoną i jednocześnie znakiem towarowym, podobnie jak symbole GCC.  Dlatego, warto wiedzieć, że aby używać jej w materiałach promujących, nagraniach, czy artykułach – trzeba mieć do tego zgodę The GCC Group. Dlaczego? Żeby nie wprowadzać ludzi w błąd, co niestety w biznesie rekomendacyjnym zdarza się często. Podobnie nie można używać nazwy GCC np. w nazwie swojego maila, nazwie domeny internetowej, adresie strony przechwytującej, czy jako loginu i ksywki. GCC współpracuje tu z kancelarią prawną ( http://www.kulikowska.pl/ ), która jest jedną z pierwszych w Polsce kancelarii prywatnych zajmujących się ochroną własności intelektualnej, dlatego warto o tym pamiętać 🙂

strzalka (dla przykładu: ten wpis na moim blogu został sprawdzony przez dział marketingu GCC tak, by mieć 100% pewności, że żadne informacje nie zostały pominięte, ani naruszone jakiekolwiek prawa).

Dodatkowo konsultacje prawne dotyczące legalności i funkcjonowania samego systemu The GCC Group prowadzone były z międzynarodowymi radcami i prawnikami w celu ustalenia zasad funkcjonowania firmy spełniających kryteria globalne.

jan pasboelWłaścicielem firmy jest Jan M.Pasboel, przedsiębiorca, który prowadzi w Europie kilka fabryk i którego bez problemu można znaleźć na Facebooku, gdzie umieszcza zarówno informacje i aktualności o GCC, nowe nagrania video, jak i zdjęcia z podróży czy spotkań biznesowych, a od niedawna również na twitterze.

 

 

Oficjalna prezentacja GCC i obok biuro firmy:

oficjalna prezentacja gcc  biuro firmy gcc

 

Jakie możliwości dla Ciebie są w The GCC Coin?

 

1. Projekt Ecosystem24 (to jest to, co podoba mi się tu najbardziej)

ekosystem24Tu po spełnieniu odpowiednich warunków możesz otrzymywać prowizje z globalnej sprzedaży platform i sklepów, jakie aktualnie posiada i w przyszłości będzie posiadać GCC. Ekosystem24 to sieć planowanych dwudziestu czterech powiązanych ze sobą serwisów z rodziny GCC, które sprzedają różne produkty i usługi. Celem jest stworzenie prężnie działającej sieci portali, umożliwiających łatwe korzystanie z ich usług zarówno w walutach tradycyjnych, jak i przy pomocy kryptowaluty GCC. Portale będą zintegrowane ze sobą, by maksymalnie ułatwić nawigację po stronach i dokonywanie zakupów.

Do użytkowników trafia 0,024% prowizji od wartości transakcji przeprowadzanych na tych portalach. Ponadto procent trafia też na zielone projekty (sadzenie nowych drzew, ochrona zagrożonych gatunków itd), a część na dalszy rozwój programu.

Aktualne portale:

GCC 3D  http://www.3dprintpoints.com/

Produkt: najprzeróżniejsze rzeczy, które można sobie wydrukować w technologii 3D. I tutaj ważny plus: Zamówienie wydruku rzeczy w 3D można zlecić na całym świecie i odebrać w najbliższym punkcie usługowym 3D (na dzień 22.12.2016 tych punktów jest 1672, w różnych państwach)

Przykład: Jeśli ktoś np. kupi drukarkę 3D czy wydrukowany drukarką 3D model, protezę, zabawkę, część do motocykla itd, to Ty, jeśli masz odpowiedni poziom w programie, otrzymasz od tego prowizję.

Tej drukarki nie musi wcale kupować Twój polecony, może to być jakakolwiek obca osoba na świecie! Do użytkowników trafia 0,024% prowizji od wartości transakcji przeprowadzanych na całym świecie.Tak samo wygląda w przypadku zakupów na innych stronach.

GCC Travel24 http://www.gcctravel24.com/

Przykład: Jeśli ktoś np zamówi nocleg gdzieś tam na końcu swiata, korzystając z GCC Travel 24 – to Ty otrzymasz z tego prowizję. Podobnie jak zarezerwuje bilet lotniczy, atrakcję lokalną, wynajmie samochód itd. Strona współpracuje z takimi markami jak Hotels.com, Booking.com, lastminute.com czy Mariott. Prowizyjnie to są jednostkowo stosunkowo niewielkie pieniądze, ale biorąc pod uwagę skalę, możliwości i biznesplan firmy obliczony na 50 lat – może się okazać, że to będzie dla Ciebie bardzo ładne źródło pasywnego dochodu.

Wkrótce:

GCC Take Away – serwis z możliwością wyboru restauracji i kawiarni, gdzie zamówisz jedzenie online oraz wiele, wiele innych!   I ciągnąc przykład: jeśli ktoś kupi tu sobie kawę – Ty jako członek GCC otrzymasz prowizję 🙂

GCC Better Bet – serwis z zakładami sportowymi oferującym możliwość kupowania zakładów na setki wydarzeń sportowych na całym świecie. Jeśli ktoś wykona tutaj transakcję zakładów sportowych – Ty jako członek GCC otrzymasz prowizję 🙂

Żeby otrzymywać prowizję z globalnej sprzedaży na w/w portalach (i nowych, które dochodzą systematycznie), należy zakwalifikować się do odpowiedniego poziomu tzw. SINC (Smart Intelligent Network Community)

pcv poziom SINC

Startujemy bez pozycji w tym zestawieniu, i żeby osiągnąć poziom np.
IRON: musimy mieć 18 punktów PCV (prowizja ze sprzedaży TakeAway – jedzenie, restauracje)

Jak zbiera się punkty PCV?

Punkty PCV możesz uzyskać tylko i wyłącznie wtedy, jeśli Twój polecony przy rejestracji kupi pakiety startowe 3D. Jeśli kupi kolejne pakiety później – również otrzymasz za to punkty PCV. Każdy z kupionych przez Twojego poleconego pakietów startowych 3D daje Ci odpowiednią dla niego ilość punktów PCV.  Ilość aktualnie posiadanych punktów PCV oraz swój status SINC w firmie znajdziesz w panelu.

punkty sinc
Dodatkowo za każdym razem gdy korzystasz z jakiejkolwiek usługi z Ekosystemu24 GCC – na przykład gdy kupujesz pakiet GCC, kupisz wydruk 3D lub zamówisz pizzę – otrzymujesz tzw punkty PV (Personal Volume) .

PV są generowane za każdą transakcję i wiążą się z dodatkowymi bonusami.

 

2. Kryptowaluta The GCC coin

gcccoinKryptowaluta, GCC daje tutaj wiele możliwości potencjalnych zysków: aktualnie można ją kupić w paczkach (coiny GCC) oraz otrzymać przy zakupie pakietu startowego 3D (wliczając w to różne akcje promocyjne firmy) , można ją też kupić na klasycznej giełdzie, jak i wydobywać na portfelach zewnętrznych.

Uwaga: od 17.01.2017 strona https://www.thegcccoin.com/ będzie przeznaczona tylko dla coina.

strzalka Jeśli komuś zależy w GCC wyłącznie na coinach, czyli kryptowalucie, to aktualnie można ją już kupić na giełdzie Coindeal oraz Cryptopia (tu większy wolumen)

Można również pobrać z oficjalnej strony portfel zewnętrzny (już są do pobrania) i zacząć kopać POS, powiększając sobie ich ilość.

White Paper GCC – kliknij tutaj i przeczytaj

GCC jest oparte na hybrydowym systemie proof-of-work/proof-of-stake. Dzięki skróceniu czasu weryfikacji każdej transakcji do 60 sekund, GCC może być traktowane jako środek płatniczy.

Dodatkowo rozwój projektu Ecosystem24 również stworzy możliwość wydawania tej kryptowaluty bezpośrednio na zakupy; w restauracjach, liniach lotniczych, płatności w hotelach, wkrótce również obstawianie zakładów sportowych czy zakup urządzeń do drukowania 3D oraz zakup samych modeli i sprzętów drukowanych w 3D w punktach usługowych na świecie.

GCC można przechowywać na wiele sposobów:

strzalkaSpecjalne oprogramowanie na komputerze, czyli cyfrowy portfel.
strzalkaWersja mobilna portfela na smartfona.
strzalkaWersja online portfela, do której masz dostęp z każdego urządzenia podłączonego do internetu.
strzalkaKartka papieru. Kod każdego GCC może być wydrukowany i przechowywany podobnie jak tradycyjne pieniądze.

Łączna suma GCC w obiegu będzie wynosić 24 miliardy.

 

W samej platformie dedykowanej projektowi firmy GCC można również osiągać różne „poziomy kariery” czy rangi członkowskie, które dają i Tobie i grupie dodatkowe zyski.

Za zebranie w grupie 25 000 punktów BV otrzymujesz np. poziom Pearl i za to dostajesz 2500 coinów GCC . Co ważne drugie tyle czyli 2500 coinów zostaje rozdzielone między Twój zespół, dzięki któremu uzbierałeś te punkty i bez którego nie zyskałbyś danej rangi – tym sposobem każda osoba ze struktury otrzyma dodatkowe coiny dla siebie. Podoba mi się tutaj nagrodzenie przez firmę również grupy, a nie tylko lidera, który jest na górze. W końcu bez ludzi by niczego nie dokonał 🙂 To potwierdza, że  The GCC Group jest bardzo mocno nastawione na rozwój swojej społeczności, GCC Community.

rangi gcc

Za każdym razem gdy osiągasz kolejny poziom – zyskuje też Twoja grupa. To tzw. Community bonus

 

3.Prowizje z poleconych (3 poziomy):
(od kwoty wejścia, z pakietów 3D Print kupionych przez Twoich poleconych)

Pierwszy poziom (bezpośredni polecony) : 20%
Przykład:
strzalkaJeśli Twój polecony kupił pakiet 3d Print  np za 438 €, wówczas Ty otrzymujesz  20% czyli 87,60 € jednorazowej prowizji
strzalkaJeśli Twój polecony kupił pakiet 3d Print  np za 1838 €, wówczas Ty otrzymujesz  20% czyli 367,60 € jednorazowej prowizji

Drugi poziom: 3%
Trzeci  poziom: 2%

Możesz ją wypłacić na konto bankowe lub na Bitcoin.

 

4.Binarka, czyli struktura wielopoziomowa

Binarka układa się tutaj w 2 tzw „nogi”, i żeby korzystać z bonusu binarnego musisz posiadać co najmniej 2 osoby zapisane do programu bezpośrednio z Twojego linka, z wykupionym pakietem za 438 € (optymalny, daje 238 punktów PCV) lub więcej osób z mniejszymi pakietami, ale tak, że w obu nogach było minimum po 200 punktów (w każdej).

Każda z tych 2 osób musi znajdować się w osobnej nodze (można to sobie ustawić).

Punkty z zakupów dokonanych w binarce są przeliczane co tydzień i wtedy otrzymujesz 10% od wartości kwotowej zakupów ze słabszej nogi , co stanowi to samo, co 20% od wartości otrzymanych punktów. Połowa trafia na Twoje konto gotówkowe (do wypłaty), druga zaś pozostaje na koncie depozytowym na 90 dni.

Dla zobrazowania:

binarka gcc

 

Na zdjęciu wyżej widzisz:

-otrzymane prowizje za zakupy bezpośredniego poleconego oraz jego poleconego
-oraz osoby, które „spadły z góry” do binarki i z których zakupów mogłabym mieć korzyść w binarce (gdyby dolna noga była słabsza) i gdybym miała już druga osobę wprowadzoną przez siebie na pakiet 438 € lub np 12 małych pakietów za 38 € (na dzień pisania tego zestawienia czy przed świętami 2016 jeszcze takiej osoby nie mam). Kiedy się pojawi – prowizje z binarki, z tej nogi, która będzie słabsza, będą już wpadały normalnie na konto w programie.

strzalkastrzalkaWAŻNE: Jeśli nie masz jeszcze po 1 osobie w każdej nodze (na optymalnym pakiecie za 438€ lub kilku osób na mniejszych pakietach), to prowizje, które mógłbyś otrzymać z binarki NIE przepadają, widzisz je w swoim panelu i będą one czekać na Ciebie tak długo, aż wreszcie znajdziesz po 1 osobie do każdej nogi (wg w/w warunków). Czyli nic nie stracisz działając wolniej.

Matching Bonus:

Jest to rodzaj bonusu obliczanego na podstawie całej Twojej sieci sponsorskiej. Matching Bonus jest obliczany pod koniec każdego tygodnia na podstawie Binary Bonus otrzymanego przez członków Twojej sieci sponsorskiej. Aby zakwalifikować się do tego bonusu musisz posiadać po min. 200 punktów BV w każdej nodze (czyli dokładnie tak samo jak w kwalifkacji do bonusu z binarki). I jeśli to masz, wtedy z każdej osoby w Twojej strukturze, która coś sprzedała dostajesz 3%. Np. ktoś zarobił (sprzedał za) 1000€ – Ty masz z tego 3%.

Im więcej masz punktów w swojej grupie tym wyższy jest Twój matching bonus:

200 punktów – 3% prowizji od 1 poziomu w grupie
800 punktów –  3% prowizji od 1 poziomu w grupie i 1 % od drugiego poziomu w grupie

matching bonus

Tu zyskać możesz aż do 7 poziomu!

Pomocniki marketingowe:

GCC ma już przygotowaną na swojej stronie szeroką bazę materiałów, które można wykorzystywać w jego promocji, są to m.in:

  • Prezentacje slajdowe w j.polskim, angielskim, francuskim, kolejne w przygotowaniu (do pobrania w PDF tu: https://www.thegcccoin.com/the-gcc-explained/ )
  • Własna strona przechwytująca (gotowa, ale warto ją do siebie dostosować, mamy tu specjalny wewnętrzny panel do nanoszenia zmian na tej stronie i w autoresponderze). Na 30 dni za darmo.
  • Materiały video o GCC (na YouTube)
  • Link partnerski

 

Jak dołączyć do The GCC Group?

Zarejestruj się: tu link do rejestracji w GCC

Wybierz swój pakiet startowy:

strzalka najtańszy za 38€ (możesz go z czasem powiększyć), + np. pakiet Affiliate jeśli chcesz polecać program dalej (nie musisz tego robić, ale możesz). Ważne: Program GCC możesz polecać również BEZ kupowania pakietu Affiliate – ale dopóki go nie kupisz, to nie będziesz mógł wypłacić prowizji otrzymanych dzięki partnerom ani korzystać z punktów SINC. Te prowizje NIE przepadają, możesz sobie pakiet Affiliate kupić w dowolnym momencie i wtedy otrzymasz wszystkie wcześniejsze prowizje (cały czas je widzisz w panelu).

strzalka optymalny za 438 € + pakiet Affiliate jeśli chcesz polecać program i móc od razu wypłacać prowizje.

strzalka lub inny dowolnie wybrany (wraz z pakietem 3D zostanie do Ciebie nadana przesyłka z produktem, od kursów drukowania 3D, przez długopis 3D, skanery do drukarek 3D, i wreszcie same drukarki 3D. Ciekawe: posiadając drukarkę 3D możesz, jeśli chcesz otworzyć własny punkt do drukowania 3D i zarabiać na tym dodatkowo!).

pakiety 3d

 

Płatności dostępne w GCC :

Przelew tradycyjny, Bitcoin, Litecoin, SolidTrustpay, PerfectMoney, oraz nowość: TransferWise (o tym więcej tutaj ). Transferwise to najniższe koszty dla przelewów środków w transakcjach międzynarodowych, bez żadnych ukrytych opłat. Dzięki niemu wysyłanie pieniędzy zagranicę jest nawet 8 razy tańsze w porównaniu do przelewu z tradycyjnego banku.

Za każdy zakup/płatność w The GCC Group otrzymujesz rachunek (fakturę) i masz do nich dostęp w panelu.

Po opłaceniu pakietu i pierwszym zalogowaniu się dokonaj weryfikacji tożsamości zgodnie z instrukcją: (możesz też zweryfikować się później, ale dopóki tego nie zrobisz, nie będziesz mógł z firmy wypłacić otrzymanych zysków ani prowizji. Firma The GCC Group jest pod audytem Deloitte dlatego tu wszystko musi być prawnie i finansowo dograne).

weryfikacjja

 

Wypłaty z GCC:

Minimum do wypłaty to 200 €. Stała prowizja od transakcji: 14 €. Wypłaty są robione w każdy poniedziałek.

Dlaczego tu jestem?

Po pierwsze: dla SINC, czyli możliwości otrzymywania prowizji z globalnej sprzedaży produktów na portalach zintegrowanych z The GCC Group. Po drugie: dla kryptowaluty. Myślę, że przy poziomie skomplikowania programu ( tak na pierwszy rzut oka) i jednocześnie jego dostosowania do obowiązującego prawa, przemyślenia i przeliczenia całości, oraz pochodzenia zysków z realnych wpływów, a nie środków wydumanych, ma on szansę na długie działanie i interesujące pasywne przychody w przyszłości.

Czy będzie łatwo?

Na początku na pewno nie będzie. Czy jest gwarancja zysków? Nie ma. Ale potencjał jest taki, że po prostu musiałam dołączyć 🙂 Czuję to „Coś”.
Plan: budować sobie zaplecze powoli, kupować coiny, rozwijać strukturę i z czasem osiągać naprawdę ciekawe rzeczy zarówno w SINC (prowizje od globalnej sprzedaży) jak i matching bonus (na zasadzie procenta składanego: czyli tu coś, tam coś i mamy coraz więcej).

P.S To chyba tekst, nad którym (biorąc pod uwagę wszystkie treści z bloga) spędziłam najwięcej czasu. 🙂

.

 

8 komentarzy