Wydarzenie: Następna Stacja + warsztaty Properly w Toruniu

następna stacjaKrótka relacja na plan:)

Niedawno ( dokładnie 30 listopada, w sobotę) miałam okazję być po raz pierwszy na biznesowym spotkaniu networkingowym z tzw. prawdziwego zdarzenia.

Tak, tak, do tej pory nie chadzałam na spotkania żadnych klubów przedsiębiorców, ani na biznesowe konferencje organizowane przez firmy dla firm, ale wszystko wskazuje na to, że to się zmieni, bo wrażenia mam baaardzo dobre! Warto było obrócić pół Polski w 1 dzień w dwie strony, żeby móc tam być:)

Czym są konferencje pod marką Następna Stacja?

To bardzo ciekawe połączenie biznesowych prelekcji – krążących wokół tematu prowadzenia własnej firmy, networkingu – okazji do nawiązania kontaktów z właścicielami i przedstawicielami różnych polskich firm (w sumie na wydarzeniu było ponad 130 osób), oraz naprawdę dobrej, biznesowej energii bez żadnej mlm-owskiej pompki 🙂

Tematem przewodnim konferencji Następna Stacja byli: Ludzie w firmie. Rekrutacja pracowników, rozwój, zarządzanie zespołem i wokół tej właśnie tematyki krążyły wszystkie prelekcje gości specjalnych.

następna stacja

.

Mieliśmy okazję posłuchać:

  • Andrzeja Zielińskiego (firma Neuca) z panelem „Pozyskaj, angażuj, utrzymaj. Cykl życia pracownika w NEUCA.”,
  • Krzysztofa Łęckiego (Taurus Ochrona) z prelekcją „Polityka personalna w drodze od małej rodzinnej firmy do ogólnopolskiej. Case study TAURUS OCHRONA”,
  • oraz Wiktora Jodłowskiego (Talkersi): „Jak konkurować o pracownika, jeśli nie masz korporacyjnego budżetu? Case study Talkersi”.

menadzer

Na koniec arcy ciekawa debata w formie panelu dyskusyjnego: „Jak przestać być pracownikiem we własnej firmie?”, która uświadomiła mi jak wiele pracy trzeba dzisiaj włożyć w firmę, i zarządzanie pracownikami, żeby samemu nie musieć w niej robić wszystkiego i to bez opcji wyskoczenia na miesięczny urlop, bo firma się w tym czasie zawali… Całość: inspirująca!

debata biznes

Niestety nie mogę Wam pokazać zdjęć, ponieważ w czasie przerwy w prelekcjach utopiłam swój telefon w WC (wypadł z tylnej kieszeni spodni) i tak o to pożegnałam się z przygotowanym materiałem do fotorelacji;) Cóż, życie.
W czasie przerw – moc okazji do networkingu, wymiany wizytówek i rozmowy z ludźmi, którzy swoje firmy prowadzą od wielu lat, jak i takich, którzy dopiero zaczęli własną działalność i również szukają inspiracji, pomysłów na usprawnienia i branżowych kontaktów.

.

properly warsztaty

Po Następnej Stacji odbyły się też warsztaty tradingowe firmy Properly – podczas których mogliśmy bliżej porozmawiać z właścicielami firmy: Miłoszem Cichockim i Bartłomiejem Zielińskim. To była świetna okazja do zadawania pytań, wyjaśnienia rzeczy, których jeszcze nie rozumiemy w proptradingu i strategiach zautomatyzowanych, jak i do rozmowy z osobami, które korzystają ze strategii Properly już od dłuższego czasu, kiedy to my nie mieliśmy jeszcze pojęcia, że taka firma i możliwości w ogóle istnieją:)

properly firma

I nie opowiem dokładnie o co pytaliśmy i jakich nowinek się dowiedzieliśmy, bo jeśli działasz w Properly, to mea culpa – trzeba było przyjechać 🙂

Więcej zdjęć z konferencji Następna Stacja: https://www.facebook.com/events/374892700110031/permalink/432980234301277/
Strona główna na następne wydarzenia z tego cyklu: https://nastepnastacja.pl/

.

.

9 komentarzy