Zdjęcie w stylu kreskówki. Jak to zrobić prostym sposobem?

zdjęcie w stylu kreskówkiZdjęcie w stylu kreskówki to dziś jeden z ciekawszych sposobów na urozmaicenie fotografii. Przerabianie zdjęć na takie, które wyglądają jak kreskówka staje się coraz bardziej popularne. Z jednej strony, chcemy w interesujący sposób pokazać np. swoją twarz, z drugiej – przerobić widok, wnętrze czy obraz średniej jakości na coś zupełnie nowego!

Od czego zacząć? Jak przerabia się fotki na kreskówkowe? Odpowiedzi na to pytanie jest przynajmniej kilka. W internecie możesz znaleźć praktyczne konwertery zdjęć umożliwiające taką przeróbkę na wersję animowaną, ale są też do tego specjalne programy.

Użytkownicy smartfonów mają też do dyspozycji cały szereg różnych aplikacji, które dosłownie w trzy sekundy przerobią nudną fotografię na coś zupełnie innego. Gdzie ich szukać i czy każda z takich opcji jest darmowa? Otóż nie jest!

Do rzeczy!

Jak zrobić zdjęcie w stylu kreskówki?

Na poniższym nagraniu tłumaczę i pokazuję krok po kroku kilka opcji zamiany zdjęć na wersję anime. Znajdziesz tu wskazówki zarówno dla użytkowników PC, jak i fanów smartfonowych aplikacji.

Sam widzisz, że zamiana jednego zdjęcia na inne, w typie kreskówki, może być naprawdę prosta! Jeśli to nagranie było dla Ciebie przydatne, będzie mi miło, jeśli dasz znać w komentarzu:)

Więcej praktycznych wskazówek dotyczących obróbki zdjęć znajdziesz tutaj.

Sprawdź też dodatkowe instrukcje w dziale Marketing Start, na tym blogu.