Zgarnij bezpłatne akcje o wartości do 100€

bezpłatne akcjeZnów rusza kampania firmy Trading212, w ramach której możesz zgarnąć bezpłatne akcje o wartości do 100€! Może to być np. 25, 30, 7 czy 89 € dla Ciebie.

Z okazji warto skorzystać, zwłaszcza że jest jak zwykle limitowana i ograniczona czasowo (tym razem do 5 czerwca 2022). Myślę, że w czasach rosnącej inflacji i ogólnego zamieszania na rynkach, dodatkowy pieniądz na pewno się przyda 🙂

Akcja Trading 212 jest również dobrym momentem na to, by poznać (ewentualnie liznąć!) rynek akcji i „wskoczyć” w niego zupełnie za darmo, a jeszcze coś przy tym otrzymując. Bez znajomości rynku, wiedzy o akcjach, ale oczywiście uważnie i ostrożnie!

Jak zgarnąć bezpłatne akcje?

Instrukcja krok po kroku:

  1. akcje Zarejestruj darmowe konto Invest na stronie Trading212, wpisując przy rejestracji kod polecenia: FMEk7SOB (bez kodu nie otrzymasz bezpłatnej akcji!)
  2.  Wykonaj weryfikację konta zgodnie z wymogami Trading212. Będą podane krok po kroku w j. polskim.
  3. Po zaakceptowaniu przez firmę Twojej weryfikacji, wpłać na swoje konto Invest minimum 50 zł / 10 Euro. Dla pewności – ciut więcej. Jest o to minimalna wpłata kwalifikująca Cię do otrzymania bonusu
  4. Bezpłatną akcję otrzymasz od firmy w ciągu 3 dni roboczych.
  5. Otrzymaną, bezpłatną akcję będziesz mógł sprzedać i wypłacić sobie pieniądze na konto bankowe w ciągu 30 dni.

Z okazji można skorzystać wyłącznie w dniach od 4 maja 2022 do 3 czerwca 2022

Dodatkowe informacje:

  • Bezpłatna akcja o wartości do 100€ przyznawana jest losowo dla każdej osoby. Nie możesz wybrać firmy, której akcję otrzymasz.
  • W szczególnych przypadkach zamiast akcji Trading212 może przydzielić użytkownikowi konkretną wartość pieniężną. W tej sytuacji firma przypisze ci daną kwotę wprost na konto użytkownika.
  • Kampania ograniczona jest do pierwszych pięciu osób, które skorzystają z w/w kodu polecającego (po 5 osobach kod wygasa). Zawsze możesz skorzystać z kodu innej osoby, tylko musisz go od niej otrzymać.

Ważne: w kolejnych akcjach tego typu (firma uruchamia jej cyklicznie), otrzymasz również swój kod polecający, który będziesz mógł przekazać znajomym do zgarnięcia darmowej akcji. W tym przypadku akcję o wartości do 100 € otrzymasz i Ty i osoba, której udostępnisz kod.

One comment