Jak kupić pierwsze kryptowaluty za PLN?

jak kupić kryptowalutyPodjąłeś wreszcie decyzję i postanowiłeś zaopatrzyć się w kryptowaluty? Chcesz nabyć Bitcoina, Ethereum, Ripple albo inne „cyfrowe dobro”, ale  nie wiesz od czego zacząć? Jak kupić pierwsze kryptowaluty za złotówki i na co zwrócić uwagę, żeby nie nadziać się na jakieś problemy?

Podpowiadamy!

Kolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących, tym razem w temacie: jak kupić swoje pierwsze krypto? 

Możliwości zdobycia kryptowalut poprzez ich zakupy są dziś bardzo szerokie. Na rynku funkcjonują kantory, setki giełd kryptowalutowych, a nawet bitomaty, w których można coś dla siebie kupić. Dziś, na znajdującym się niżej video pokażę Ci krok po kroku, jak to zrobić wykorzystując np. giełdy Coinbase i Zonda.

W bardzo podobny sposób jak w tych dwóch, możesz sobie kupić krypto na jakiejkolwiek innej giełdzie. Zasada wszędzie jest podobna:)

Jak kupić krypto, gdy nigdy tego nie robiłeś?

Instrukcja znajduje się na poniższym video.

Rejestracja w Coinbase: kliknij tutaj, rejestracja Zonda – tutaj.

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.