Jak sprawdzić kogoś wykorzystując jego zdjęcie?

Jak sprawdzić kogoś wykorzystując jego zdjęcie?Być może już ten „patent” znasz, a być może będzie to dla Ciebie coś nowego, co w marketingu rekomendacyjnym bywa szalenie przydatne:)

Jak sprawdzić kogoś wykorzystując jego zdjęcie? Wyobraź sobie, że planujesz podjęcie współpracy z jakąś firmą i… chciałbyś sprawdzić czy zdjęcia właścicieli podane na ich stronie internetowej faktycznie należą do tych osób. Niby oczywiste? A no wcale nie…

Sprawdzałam ostatnio kilka różnych firm tą prostą drogą i m.in okazało się, że jeden z reklamujących się w sieci kantorów kryptowalutowych… w zakładce „ekipa” wstawił i owszem 3 piękne zdjecia CEO, ale po sprawdzeniu wg poniższego video okazało się… że zdjęcia do działu „właściciele” ukradli z anglojęzycznych sklepów z koszulkami. Ot, zwykli modele t-shirtów, a nie żadni właściciele…

Przy użyciu tego sposobu możesz również sprawdzić czy czasem ktoś do niecnych celów nie użył Twojego zdjęcia 🙂

Polecam, dobra zabawa.

Jak sprawdzić kogoś wykorzystując jego zdjęcie?

Nagranie w w/w temacie:

Jeśli ten fragment Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie mocno okrojone urywki), to możesz obejrzeć całość, ale wyłącznie w naszej grupie marketingowej na FB.

Jak do niej dołączyć? Napisz do mnie, i wtedy Cię do niej dodam (zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki).
Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnym biznesów, projektów, firm, cudów, itd.

Po prostu Marketing.

.

2 komentarze