Własna strona internetowa – ile to kosztuje i od czego zacząć?

własna strona wwwIle kosztuje założenie własnej strony internetowej, jeśli chciałbyś to zrobiś samodzielnie i od czego zacząć?

Czym jest domena internetowa, a czym hosting i dlaczego bez tych dwóch rzeczy, w ogóle nie masz szans, żeby ruszyć dalej?

W poniższym materiale video znajdziesz kilka ważnych informacji i praktycznych wskazówek przeznaczonych dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem strony internetowej i chcą się dowiedzieć, ile to kosztuje, skąd takie ceny i na co zwracać uwagę, żeby nie nadziać się na różne sztuczki i kruczki w cennikach firm.

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Ciebie przydatny i że znajdziesz dzięki niemu to, czego szukasz w temacie samych początków w tworzeniu własnej strony internetowej.

Własna strona internetowa – ile to kosztuje i od czego zacząć?

Chcesz wiedzieć więcej?

Całość możesz obejrzeć na Facebooku, w darmowej grupie Marketing.Start.

Jak do niej dołączyć? Wyszukaj ją sobie na Facebooku i wyślij prośbę o dodanie (zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, fejk profili, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki).

Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnych biznesów, projektów, firm, cudów, itd.

Po prostu Marketing.

3 komentarze