Jak skasować konto na Instagramie?

jak skasowac konto na instagramieZałożenie konta na popularnej aplikacji należącej do Facebooka okazuje się często prostsze, niż jego usunięcie! Nic dziwnego: o to, jak skasować konto na Instagramie pyta dziś wiele osób, które zwyczajnie chcą zakończyć swoją przygodę na tym portalu i mają z tym spore wyzwanie!

Powody usuwania instagrama? Dla każdego są inne. Dość przeglądania cudownych i niemal zawsze idealnych zdjęć. Chęć odpoczynku od bezsensownego scrollowania. Potrzeba odcięcia się od obrazków, z którymi częściej zaczynamy dzień niż z własną rodziną. Długo można wymieniać…

W gruncie rzeczy nie jest ważne, jaki masz powód, ważne jest to, żebyś usuwając konto na Insta pamiętał o kilku ważnych rzeczach. Jeśli coś pominiesz to po latach możesz się zdziwić, że Twoje konto nadal istnieje! Aplikacja daje bowiem możliwość jego usunięcia tymczasowo (bo może się rozmyślisz i wrócisz), albo na stałe. Zanim klikniesz finałowy i nieodwracalny enter – zastanów się nad tym dwa razy.

Poniżej znajduje się instrukcja, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces skasowania konta.

Jak skasować konto na Instagramie?

Na poniższym video Paweł Pieczka przygotował dla Ciebie praktyczny poradnik kasowania instagrama.

Jak widzisz, wcale nie jest to takie trudne 🙂 Więcej praktycznych ciekawostek związanych z obsługą internetów znajdziesz też na grupie Ogarnięci Online na FB (link do niej znajduje się tutaj).

Inne wskazówki dot. różnych marketingowych ciekawostek są też na blogu w dziale Marketing Start.