Programy, w których działam (lista)

Niżej aktualna lista programów, w których działam oraz nowe pod lupą:

Jeśli interesuje Cię temat reklamy i zarabiania przez internet,  możesz dołączyć do mojego zespołu w programach i w firmach, w których aktualnie działam. Na poniższej liście rozmieszczone są one wg  aktualnej skali ważności w moich działaniach (od najważniejszych – uwaga, to jest wyłącznie moja własna opinia). Kolejność się zmienia.

 

fapFutureAdPro–  program reklamowy revenue share związany z portalem społecznościowym Futurenet. Reklama targetowana: na kraj, wiek, płeć (fajnie działa). 120% revshare, prowizje z max pięciu poziomów poleconych i… globalna matryca w samym futurenet! Pełny opis programu. Partnerzy w naszym zespole mogą otrzymać taką stronę do promocji (do bezpłatnego zamówienia po rejestracji w programie i wykupieniu min 1 adpacka). Wiele form płatności, m.in BTC.

 

theadsteamThe Ads Team. – program revshare, który wystartował  15 października 2016. Adpacki za 10$ wypracowują tutaj 110%, za 25$ – 115%, i za 50$ – 120%. Fajne naliczenia dzienne, „bezpiecznościowe” limity wypłat: dzienny max 300$. Jestem, bo podoba mi się transparentność adminów, jest z nimi dużo nagrań na YT, webinary, kontakt na facebookowej grupie na bieżąco, eventy w Polsce. Na dzisiaj jeden z moich ulubionych. Pełny opis.

 

mpcaMyPayingCryptoAdsstart programu: 10 listopada 2016. Revenue share oparty o Bitcoin (w bitcoinach kupuje się tu reklamy i w bitcoinach wypłaca ew. zyski). Adpacki kosztują od 0,01 BTC i pracują do 120%. Do 100 kupionych adpacków mamy konto darmowe, jeśli chcemy kupować paczki dalej, będziemy musieli opłacić abonament wg odpowiedniego planu. Prowizje: 1 poziom, 6% z zakupów poleconych. Admin: Uday Nara, który prowadzi również „klasyka” gatunku czyli MPA. Pełny opis: tutaj.

 

gcccoinTheGCCcoin – Program „z innej beczki” – to nie jest revshare.
To połączenie kryptowaluty (wkrótce na giełdzie), binarki, marketingu sieciowego (realny produkt + prowizje), oraz branży druku 3D i wielu portali (podróże, hotele, restauracje, drukarki 3D), z których można otrzymywać procent od ich globalnej sprzedaży. Wiele możliwości zarobku, firma z siedzibą pod Poznaniem i duże zaplecze. Może być bardzo ciekawy, ale nie będzie tak „łatwy” jak klasyczne revshare.

 

adscryptoAdscrypto: program revenue share bardzo podobny do MPCA (adpacki w BTC, podobny rozkład, abonamenty pow. 50 paczek itd) – obserwuję go i testuję z racji na bardzo ciekawe ograniczenia, które być może wpłyną na długoterminowość programu. Oczywiście to gdybanie, faza testów, ale podoba mi się. Pierwsze reklamy kupione, kontakt z adminami – jest. Jeśli potrzebna Ci strona do promocji tego programu: zobacz jak wygląda tutaj i zgłoś się po nią do mnie:)

 

.
.
NOWE PROGRAMY POD LUPĄ: (testuję obserwuję, sprawdzam):

CrypTradeCapital – Ma bardzo sensowny, nieprzekombinowany plan wynagrodzeń i to bez wielkich procentów, które straszą kantem. Jednocześnie daje spore możliwości przy tzw. rekrutacji, więc jestem i się tu bawię.

WWE – Zapisałam się, coś tu z pewnością kupię i ustawię reklamy, ale na razie ogólnie tylko obserwuję i nie będę promować na blogu. Nie mam do tego programu przekonania, dlatego bez promocji.

 

 

Zapisałeś się do któregoś z programów, które tu opisuję z mojego linka?
Napisz do mnie
– dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy tylko dla partnerów (na Facebooku).
Aktualności, pomocniki w działaniu, rozmowy, wymiana doświadczeń 🙂
 

 

Programy, których  nie promuję, mimo, że nadal istnieją:

AdpackPro – 1 marca 2017 program cofnął niezrealizowane wypłaty z ostatniego miesiąca na jeden balans, a następnie podzielił te środki na 2 balanse: pierwszy to 25% zysków i to można wypłacić, drugi to 75% i to można wykorzystać tylko na kolejne zakupy, i tak ma już zostać „dla stabilności systemu”, + wypłaty trwające min 30 dni. Te zmiany w moim mniemaniu mijają się z sensem zarabiania dla użytkownika. Oczywiście, jeśli komuś to nie przeszkadza, to można się nadal zapisać, ale już nie z mojego linka.

Recyclix – w programie zaszły duże zmiany, i mam wątpliwości co do tego w jaki sposób je wprowadzono i czy faktycznie z takich powodów, o jakich mówi firma. W mojej ocenie na niekorzyść użytkowników.

MX.World – program przeszedł duże zmiany a admin stracił w moich oczach zaufanie i jest to wyłącznie moje opinia. Oczywiście program wciąż działa i można się do niego zapisać: bezpośrednio z linka firmy, lub z linka ref jakiejkolwiek innej osoby działającej w MxWorld.

LikesXL (Setimo AG, w zarządzie m.in. Peter Kolar). Powód: tak niskie naliczenia, że naprawdę na ten moment są lepsze programy do promowania, dlatego nie umieszczam na blogu reflinka ani opisu.

Adboni (admin: Ivan Kaweono). Powody: niekorzystne w mojej opinii zmiany rzutujące na naliczenia, prowizje, wypłaty użytkowników i ogólny sens działania.

.

Dodaj komentarz