Programy, w których działam (lista)

Aktualna lista programów, w których działam:

Jeśli interesuje Cię temat reklamy i zarabiania przez internet,  możesz dołączyć do mojego zespołu w programach i w firmach, w których aktualnie działam. Na poniższej liście rozmieszczone są one wg  aktualnej skali ważności w moich działaniach (od najważniejszych – uwaga, to jest wyłącznie moja własna opinia). Kolejność się zmienia.

 

fapFutureAdPro–  program reklamowy revenue share związany z portalem społecznościowym Futurenet. Reklama targetowana: na kraj, wiek, płeć (fajnie działa). 120% revshare, prowizje z max pięciu poziomów poleconych i… globalna matryca w samym futurenet! Pełny opis programu. Partnerzy w naszym zespole mogą otrzymać taką stronę do promocji (do bezpłatnego zamówienia po rejestracji w programie i wykupieniu min 1 adpacka). Wiele form płatności, m.in BTC.

 

theadsteamThe Ads Team. – program revshare, który wystartował dopiero 15 października 2016 (świeżynka).

Adpacki za 10$ wypracowują tutaj 110%, za 25$ – 115%, i za 50$ – 120%. Fajne naliczenia dzienne, „bezpiecznościowe” limity wypłat: dzienny max 300$. Jestem, bo podoba mi się transparentność adminów, jest z nimi dużo nagrań na YT, webinary, kontakt na facebookowej grupie na bieżąco. Zapowiada się bardzo ciekawie. Pełny opis.

 

adpackproAdpackPRO – niemieckojęzyczny program reklamowy (jest też wersja angielska) typu Revenue Share (ze stawką revshare 120% i tańszymi adpackami: 1 adpack to tutaj cena 25 €). Możliwość zarabiania na 2 poziomach poleceń: 11% w pierwszej linii i 7% w drugiej. Reklama własnych stron i programów partnerskich + aż do 10 000 wyświetleń bannera za 25 €. Pełny opis AdpackPro.

 

mpcaMyPayingCryptoAdsstart programu: 10 listopada 2016. Revenue share oparty o Bitcoin (w bitcoinach kupuje się tu reklamy i w bitcoinach wypłaca ew. zyski). Adpacki kosztują od 0,01 BTC i pracują do 120%. Do 100 kupionych adpacków mamy konto darmowe, jeśli chcemy kupować paczki dalej, będziemy musieli opłacić abonament wg odpowiedniego planu. Prowizje: 1 poziom, 6% z zakupów poleconych. Admin: Uday Nara, który prowadzi również „klasyka” gatunku czyli MPA. Pełny opis: tutaj.

 

recyclixRecyclix – program związany z recyklingiem śmieci, który jednocześnie pozwala rozwijać się realnej firmie przerabiającej śmieci na coś, do czego jeszcze mogą się przydać:) Do odwołania za rejestrację otrzymuje się 20 euro za free na start (na 60 dni) – do wykorzystania w systemie i sprawdzenia jak tutaj się zarabia:) Program ma opcję j. polskiego (zarówno w panelu, jak i przed zalogowaniem), ale jeśli masz pytania – napisz.

 

gcccoinTheGCCcoin – Program „z innej beczki” – to nie jest revshare.
To połączenie kryptowaluty (wkrótce na giełdzie), binarki, marketingu sieciowego (realny produkt + prowizje), oraz branży druku 3D i wielu portali (podróże, hotele, wynajem samochodów, bukmacherka, restauracje, drukarki 3D), z których można otrzymywać procent od ich globalnej sprzedaży. Wiele możliwości zarobku, firma z siedzibą pod Poznaniem i duże zaplecze.
Może być bardzo ciekawy, ale nie będzie tak „łatwy” jak klasyczne revshare.

 

cdlogCrowdfunding Internationalprogram matrycowy tzw. finansowania społecznościowego, w skrócie: tworzysz projekt tego, na co zbierasz (dom, samochód itd), wpłacasz 225 € (koszt jednorazowy, innych opłat nie ma), i bierzesz udział w programie, w którym inni będą mogli dotować Twój projekt (do kwoty ok 3 mln €). Jestem tu dlatego, że program ma fajnie przemyślany system „donacji”, który pomaga budować strukturę i nie ogranicza się jedynie do standardowego „pierwszego poziomu” czy wpłat przypadkowych. Warto mu się przyjrzeć. Tu po rejestracji możesz ode mnie otrzymać ZA DARMO stronę do promocji CF w innych systemach.

 

NOWE (testuję obserwuję, sprawdzam):

Aktualnie poza w/w testuję inne programy z cyklu Hyip.

 

Zapisałeś się do któregoś z programów, które tu opisuję z mojego linka?
Napisz do mnie
– dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy tylko dla partnerów (na Facebooku).
Aktualności, pomocniki w działaniu, rozmowy, wymiana doświadczeń 🙂
 

Programy, których już nie promuję, mimo, że nadal istnieją:

MX.World – program przeszedł duże zmiany zarówno pod kątem wysokości dziennych naliczeń, jak i ograniczeń wypłat (zmiany wciąż trwają i trudno jest się w nich połapać), a ponieważ w mojej indywidualnej ocenie zmiany te wpłyną niekorzystnie na zarobki użytkowników i zrozumienie zasad rządzących programem, to już programu nie promuję. Oczywiście wciąż działa i można się do niego zapisać: bezpośrednio z linka firmy, lub z linka ref jakiejkolwiek innej osoby działającej w MxWorld.

LikesXL (Setimo AG, w zarządzie m.in. Peter Kolar). Powód: tak niskie naliczenia, że naprawdę na ten moment są lepsze programy do promowania, dlatego nie umieszczam na blogu reflinka ani opisu.

Adboni (admin: Ivan Kaweono). Powody: niekorzystne w mojej opinii zmiany rzutujące na naliczenia, prowizje, wypłaty użytkowników i sens działania.

.

Dodaj komentarz