Programy, w których działam ( lista )

Niżej widnieje aktualna lista programów, w których działam
oraz nowe pod lupą
:

Na poniższej liście rozmieszczone są w kolejności przypadkowej 🙂 .

FutureAdPro– Program reklamowy revenue share związany z podobnym w działaniu do Facebooka, – portalem społecznościowym Futurenet. Reklama targetowana: na kraj, wiek, płeć. 120% revshare, 5 poziomowy plan marketingowy i… globalna matryca w samym futurenet! Dopisek regulaminowy: Nie reprezentuję firmy Futurenet, zgodnie z jej regulaminem jestem jedynie tzw. Niezależnym Partnerem FutureNet.

Rejestracja w Futureadpro jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Możesz sobie obejrzeć jak wszystko wygląda od środka, i jeśli Ci się spodoba – zdecydować czy chcesz w tym programie podziałać, czy nie.
Najważniejsze informacje o tym programie: tutaj
Dla moich poleconych: dostęp do zamkniętej grupy pomocowej na FB, pomoc na priv lub mailowo (pytania/odpowiedzi), a dla osób, które zdecydują się coś w programie kupić i będą chciały go promować: darmowa strona do jego reklamowania (polskojęzyczna)

 

USI-TECH – firma, która od 8 lat zajmuje się zautomatyzowanym tradingiem na forexie i od niedawna umożliwiła uczestnictwo również małym inwestorom. W USI-Tech można kupić dostęp do oprogramowania (software, robot), który traduje na giełdzie i otrzymywać z tego ok 1% dziennie (zmienne). Zyski zależne od tego co „ugra” oprogramowanie.  Ważne: w programie jest dość wymagająca weryfikacja tożsamości mająca zapobiec multikontom.

Rejestracja w Usi-Tech jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Możesz sobie obejrzeć jak wszystko wygląda od środka, i jeśli Ci się spodoba – zdecydować czy chcesz kupić dostęp do oprogramowania, czy nie.
Najważniejsze informacje o tym programie: na priv lub e-mail
Dla moich poleconych: dostęp do zamkniętej grupy pomocowej na FB, pomoc na priv lub mailowo (pytania/odpowiedzi).

 

Rockwall (oficjalny start: 04.09.2017))– program polskich właścicieli, który „skusił” mnie ciekawym połączeniem kilku różnych form/możliwości zarabiania. Jest tutaj m.in plan z możliwością wykupienia pul miningowych do kopania kryptowalut (ETH, ETC, Zcash, a z czasem inne), z cenami od 25$ za 1 Megahash mocy. Plan z naliczeniami do max 1,5% dziennie (naliczenia zależne są od zysku z tradingu na kryptowalutach). Plan matrycowy. Oraz ciekawie przemyślany system prowizji (na start 5% z 1 poziomu, w miarę wyników: więcej % i więcej poziomów) Oby był tak dobry jak jest przedstawiany.

Rejestracja w Rockwall jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Możesz sobie obejrzeć jak wszystko wygląda od środka, i jeśli Ci się spodoba – zdecydować czy chcesz w tym programie podziałać, czy nie.
Najważniejsze informacje o tym programie: opis i pytania, oraz poradnik pdf
Dla moich poleconych: dostęp do zamkniętej grupy pomocowej na FB, pomoc na priv lub mailowo (pytania/odpowiedzi), a dla osób, które zdecydują się coś w programie kupić i będą chciały go promować: darmowa strona do reklamowania (anglojęzyczna)

 

TheGCCcoin – Program „z innej beczki” – to nie jest revshare. To połączenie własnej kryptowaluty (jest już na giełdzie Novaexchange), binarki, marketingu sieciowego, MLM, (realny produkt + prowizje), oraz branży druku 3D i wielu portali (podróże, hotele, restauracje, drukarki 3D), z których można otrzymywać procent od ich globalnej sprzedaży. Wiele możliwości zarobku, firma z siedzibą pod Poznaniem i duże zaplecze. Może być bardzo ciekawy, ale nie będzie „łatwy”.

Rejestracja w TheGCCCoin wiąże się z wykupieniem pakietu startowego (min 38€).
Najważniejsze informacje o tym programie: tutaj
Dla moich poleconych: dostęp do zamkniętej grupy pomocowej na FB, pomoc na priv lub mailowo (pytania/odpowiedzi), a dla osób, które zdecydują się coś w firmie kupić i będą chciały ją promować: darmowa strona do reklamowania (polskojęzyczna)

 

Uwaga: Zanim zapiszesz się do któregokolwiek z opisywanych tu programów :
– napisz do mnie ( Facebook lub e-mail) i zapytaj o jego aktualną sytuację, nowości, zmiany.
Blog nie jest aktualizowany codziennie, więc możesz tu nie znaleźć najświeższych i często ważnych informacji. Dlatego najpierw skontaktuj się ze mną, zapytaj, o dopiero potem zdecyduj czy chcesz się zapisać:)
Bieżące, codziennie aktualizowane informacje z danych programów znajdują się wyłącznie na mojej zamkniętej grupie dla partnerów – a grupa ta znajduje się na Facebooku.

.
.
NOWE PROGRAMY POD LUPĄ: (jestem, testuję, obserwuję, sprawdzam):

 

ExpAsset – Platforma internetowa o tematyce inwestycyjno-szkoleniowej (start w czerwcu 2017). Zajmuje się rynkami kapitałowymi, giełdami kryptowalut, inwestycjami alternatywnymi i inwestycjami w startupy z branży IT. Możliwości jakie daje płatny dostęp do tej platformy (min 100 €): korzyści finansowe w postaci zmiennych naliczeń 0,5 – 1,5%, zależnych od zysków generowanych przez firmę. Plan marketingowy to połączenie programu partnerskiego z zyskami z tzw. binarki oraz dodatkowa premia w postaci „Direct Bonus”, od osób bezpośrednio zaproszonych.

Rejestracja w Exp Asset jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje, jakkolwiek po jakimś czasie bez aktywności konto jest kasowane. Możesz sobie obejrzeć jak wszystko wygląda od środka, (ograniczony dostęp dla osób bez opłaconego konta) i jeśli Ci się spodoba – zdecydować czy chcesz podziałać, czy nie.
Najważniejsze informacje o tym programie: tutaj
Dla moich poleconych: dostęp do zamkniętej grupy pomocowej na FB, pomoc na priv lub mailowo (pytania/odpowiedzi), a dla osób, które zdecydują się coś w programie kupić i będą chciały go promować: darmowa strona do jego reklamowania (anglojęzyczna)

 

Omnia Tech (oficjalny start: 17.09.2017, aktualnie faza prelaunch) – Omnia to partner biznesowy Genesis Mining – największej kopalni Ethereum na świecie (na Islandii, która to dostarcza Omnii mocy obliczeniowej i urządzeń). Można sobie tutaj wykupić tzw. pule miningowe, dzięki którym kopią się dla nas różne kryptowaluty (ETH, BTC, LTC, ETH, Zcash), a następnie są one przesyłane na nasz portfel. Plan marketingowy w skrócie: 10% z zakupów bezpośrednich poleconych, + binarny plan wynagrodzeń + bonus miesięczny z obrotu struktury

Rejestracja w Omnia Tech jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Możesz sobie obejrzeć jak wszystko wygląda od środka, i jeśli Ci się spodoba – zdecydować czy chcesz w tym programie podziałać, czy nie.
Najważniejsze informacje o tym programie: tutaj
Dla moich poleconych: dostęp do zamkniętej grupy pomocowej na FB, pomoc na priv lub mailowo (pytania/odpowiedzi), a dla osób, które zdecydują się coś w programie kupić i będą chciały go promować: darmowa strona do jego reklamowania (anglojęzyczna)

 

 

 

Programy, których  nie promuję, mimo, że nadal istnieją:

AdsTradeShare: 14.09.2017 strona została wyłączona z powodu jakiegoś większego błędu technicznego, admini na oficjalnej grupie dali znać, że zostanie włączona 5 października, chyba, że uda im się naprawić wcześniej. Usuwam z działu stron, które promuję, ponieważ strona jest wyłączona.

Adscrypto: program działa i płaci, a nie promuję tylko dlatego, że w tej chwili nie można w nim niczego kupić, więc nawet jeśli chciałbyś się zapisać, to nie będziesz mógł zrobić żadnych zakupów 🙂

CrypTradeCapital – jestem, ale już nie promuję. Zbyt wiele niedopowiedzeń i nieścisłości po wywiadzie kilku osób z właścicielem, w siedzibie firmy. Ale to wyłącznie moje wrażenie, a ja nie mam monopolu na „rację” i mogę się mylić.

TheAdsTeam – Program jest aktualnie w fazie dużych zmian, które mocno rzutują na zyski użytkowników, i wiarygodność samego programu. Chociaż nadal w nim jestem, kupuję tu reklamy i mam nadzieję, że „wyjdzie na prostą”, -to aktualnie go nie promuję.

MX.World – program przeszedł duże zmiany a admin stracił w moich oczach zaufanie i jest to wyłącznie moje opinia. Oczywiście program wciąż działa i można się do niego zapisać: bezpośrednio z linka firmy, lub z linka ref jakiejkolwiek innej osoby działającej w MxWorld.

LikesXL (Setimo AG). Powód: tak niskie naliczenia, że naprawdę na ten moment są lepsze programy do promowania, dlatego nie umieszczam na blogu reflinka ani opisu.

.

Dodaj komentarz