Programy, w których działam ( lista )

Niżej widnieje aktualna lista programów, w których działam
oraz nowe pod lupą
:

Na poniższej liście rozmieszczone są w kolejności przypadkowej 🙂 .

FutureAdPro– Program reklamowy revenue share związany z podobnym w działaniu do Facebooka, – portalem społecznościowym Futurenet. Reklama targetowana: na kraj, wiek, płeć. 120% revshare, 5 poziomowy plan marketingowy i… globalna matryca w samym futurenet! Dopisek regulaminowy: Nie reprezentuję firmy Futurenet, zgodnie z jej regulaminem jestem jedynie tzw. Niezależnym Partnerem FutureNet.

Rejestracja w Futureadpro jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Możesz sobie obejrzeć jak wszystko wygląda od środka, i jeśli Ci się spodoba – zdecydować czy chcesz w tym programie podziałać, czy nie.
Najważniejsze informacje o tym programie: tutaj oraz garść informacji z eventu w Macau
Jako aktywny partner otrzymasz tutaj dostęp do zautomatyzowanego systemu wspomagającego promocję Futurenet.

 

USI-TECH – firma, która od 8 lat zajmuje się zautomatyzowanym tradingiem na forexie i od niedawna umożliwiła uczestnictwo również małym inwestorom. W USI-Tech można kupić dostęp do oprogramowania (software, robot), który traduje na giełdzie i otrzymywać z tego ok 1% dziennie (zmienne). Zyski zależne od tego co „ugra” oprogramowanie.  Ważne: w programie jest dość wymagająca weryfikacja tożsamości mająca zapobiec multikontom.

Rejestracja w Usi-Tech jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Możesz sobie obejrzeć jak wszystko wygląda od środka, i jeśli Ci się spodoba – zdecydować czy chcesz kupić dostęp do oprogramowania, czy nie.
Najważniejsze informacje o tym programie: na priv lub e-mail
Relacja z eventu Usi Tech, Londyn 2017.

 

Rockwall (oficjalny start: 04.09.2017)– program polskich właścicieli, który „skusił” mnie ciekawym połączeniem kilku różnych form/możliwości zarabiania. Jest tutaj m.in plan z możliwością wykupienia pul miningowych do kopania kryptowalut (ETH, ETC, Zcash, a z czasem inne), z cenami od 25$ za 1 Megahash mocy. Plan z naliczeniami do max 1,5% dziennie (naliczenia zależne są od zysku z tradingu na kryptowalutach). Plan matrycowy. Oraz ciekawie przemyślany system prowizji (na start 5% z 1 poziomu, w miarę wyników: więcej % i więcej poziomów) Oby był tak dobry jak jest przedstawiany.

Rejestracja w Rockwall jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Możesz sobie obejrzeć jak wszystko wygląda od środka, i jeśli Ci się spodoba – zdecydować czy chcesz w tym programie podziałać, czy nie.
Najważniejsze informacje o tym programie: opis i pytania, oraz poradnik pdf
Dla moich poleconych: dostęp do zamkniętej grupy pomocowej na FB, pomoc na priv lub mailowo (pytania/odpowiedzi), a dla osób, które zdecydują się coś w programie kupić i będą chciały go promować: darmowa strona do reklamowania (anglojęzyczna)

 

ExpAsset – Platforma internetowa o tematyce szkoleniowej (edukacja z zakresu tradingu, start w czerwcu 2017). Zajmuje się rynkami kapitałowymi, giełdami kryptowalut, inwestycjami alternatywnymi i inwestycjami w startupy z branży IT. Możliwości jakie daje płatny dostęp do tej platformy (min 100 €): korzyści finansowe w postaci zmiennych naliczeń 0,5 – 1,5%, zależnych od zysków generowanych przez firmę (jeśli takie są). Plan marketingowy to połączenie programu partnerskiego z zyskami z tzw. binarki oraz dodatkowa premia w postaci „Direct Bonus”, od osób bezpośrednio zaproszonych.

Rejestracja w Exp Asset jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje, jakkolwiek po jakimś czasie bez aktywności konto jest kasowane. Możesz sobie obejrzeć jak wszystko wygląda od środka, (ograniczony dostęp dla osób bez opłaconego konta) i jeśli Ci się spodoba – zdecydować czy chcesz podziałać, czy nie.
Najważniejsze informacje o tym programie: tutaj oraz: relacja z eventu 30.09.2017 (kwestie prawne itd, opinia kancelarii prawnej)
Jako partner otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy pomocowej na FB, pomoc na priv lub mailowo (pytania/odpowiedzi), a dla osób aktywnych: darmowa strona do promowania Exp Asset (anglojęzyczna).

 

Uwaga: Zanim zapiszesz się do któregokolwiek z opisywanych tu programów :
– napisz do mnie ( Facebook lub e-mail) i zapytaj o jego aktualną sytuację, nowości, zmiany.
Blog nie jest aktualizowany codziennie, więc możesz tu nie znaleźć najświeższych i często ważnych informacji. Dlatego najpierw skontaktuj się ze mną, zapytaj, o dopiero potem zdecyduj czy chcesz się zapisać:)
Bieżące, codziennie aktualizowane informacje z danych programów znajdują się wyłącznie na mojej zamkniętej grupie dla partnerów – a grupa ta znajduje się na Facebooku.

.
.
NOWE PROGRAMY POD LUPĄ: (jestem, testuję, obserwuję, sprawdzam):

BeerBiz.pro – to połączenie programu reklamowego oraz realnej firmy, która będzie zajmowała się produkcją i sprzedażą piwa (umowa na zakup takiego miejsca będzie podpisana w listopadzie, a sam program jest w fazie startowej). Firma umożliwia zakup reklamy (jak w klasycznym revshare) i po otworzeniu docelowej karczmy zakłada podział zysków z faktycznej sprzedaży piwa, które będzie produkowała. Lokalizacja karczmy: w Niemczech. Właściciele: Stanisław Suchy i Janus Nowak. Plan jest bardzo ciekawy, przemyślany, etykiety na piwo gotowe, założenia rozwojowe – jeśli właścicielom projekt się uda to może być to rzecz interesująca. Co ciekawe: kupując tzw. founderpack nie tylko dorzucasz się do stworzenia tego planu, ale i dostajesz 120% revshare, oraz… konkretną ilość piwa, które po wdrożeniu produkcji zostanie do Ciebie dostarczone. Sprawdzam 🙂

Programy, których  nie promuję, mimo, że nadal istnieją:

Adscrypto: program działa i płaci (do wysokości tzw wkładu), ale ma wyzwania związane z rynkiem spadających altów więc na ten moment nie warto do niego dołączać.

TheAdsTeam – Program przeszedł bardzo duże zmiany, które mocno odbiły się i na zyskach użytkowników, i na wiarygodności samego programu. Zdecydowanie w dół.

.

Dodaj komentarz