Czym jest WordPress?

czym jest wordpressTworzenie stron internetowych jest dziś podstawą, od której wiele osób zaczyna zarówno budowę firmy online, jak i własną obecność w internecie. Jak w tej dziedzinie pomóc może system wordpress? I czym jest WordPress w najprostszym tego słowa rozumieniu?

Dziś trochę więcej o popularnym systemie zarządzania treścią, który na dobre już podbił sektor projektowania i prowadzenia stron www.

W maju 2018 to właśnie na podstawie wordpressa zbudowano ponad 30% stron internetowych na całym świecie!

Mało tego, wśród dostępnych CMS-ów system ten wiedzie zdecydowany prym, stanowiąc prawie 60% całego rynku!

Na poniższym video znajdziesz szczegółowe wyjaśnienie tego jak działa i czym jest system wordpress – bez komplikowania i bez trudnego słownictwa.

Czym jest WordPress i co warto o nim wiedzieć?

Omówienie pojęcia i ciekawostki

WordPress – popularny system do zarządzania treścią i tworzenia nowoczesnych blogów oraz stron internetowych. Ułatwienie tworzenie stron www, świetnie indeksuje się w Google i stanowi kompletną „maszynę” do publikowania online.

3 komentarze

  • bez wordpressa to ja nie żyje 🙂 daje zarabiać, świetne narzedzie

  • Ten artykuł bardzo dobrze przedstawia podstawowe informacje na temat WordPressa. Zrozumiałe wyjaśnienia i przejrzysta struktura sprawiają, że nawet osoba bez wcześniejszego doświadczenia może zrozumieć, czym jest WordPress i jak go używać. Dostarcza również przydatnych wskazówek dotyczących najlepszych praktyk i rozszerzeń. Polecam ten artykuł każdemu, kto chce poznać podstawy WordPressa.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *