Czym jest WordPress?

czym jest wordpressTworzenie stron internetowych jest dziś podstawą, od której wiele osób zaczyna zarówno budowę firmy online, jak i własną obecność w internecie. Jak w tej dziedzinie pomóc może system wordpress? I czym jest WordPress w najprostszym tego słowa rozumieniu?

Dziś trochę więcej o popularnym systemie zarządzania treścią, który na dobre już podbił sektor projektowania i prowadzenia stron www.

W maju 2018 to właśnie na podstawie wordpressa zbudowano ponad 30% stron internetowych na całym świecie!

Mało tego, wśród dostępnych CMS-ów system ten wiedzie zdecydowany prym, stanowiąc prawie 60% całego rynku!

Na poniższym video znajdziesz szczegółowe wyjaśnienie tego jak działa i czym jest system wordpress – bez komplikowania i bez trudnego słownictwa.

Czym jest WordPress i co warto o nim wiedzieć?

Omówienie pojęcia i ciekawostki

WordPress – popularny system do zarządzania treścią i tworzenia nowoczesnych blogów oraz stron internetowych. Ułatwienie tworzenie stron www, świetnie indeksuje się w Google i stanowi kompletną „maszynę” do publikowania online.

Wszystkie materiały z marketingowymi instrukcjami znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Na moim blogu, czyli tutaj wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i Fanpage Ogarnięci Online. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *