Trzymanie kryptowalut na giełdach: tak czy nie?

trzymanie kryptowalutKolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących, tym razem: trzymanie kryptowalut na giełdach.

Teoretycznie może się wydawać, że to najprostsza i najlepsza forma przechowywania naszych zasobów, ale wiecie jak to jest z teorią? No cóż. Często nijak ma się do bezpieczeństwa.

Jakie są korzyści przechowywania wirtualnych walut na giełdach? Jakie są minusy? O jakich stratach, które miały już miejsce w przeszłości, powinieneś wiedzieć? Dziś porozmawiamy o tym co było i co WCALE się nie zmienia jeśli chodzi o większe środki trzymane właśnie na giełdach. Uprzedzam: trochę na poniższym nagraniu gderam, ale to ważne gderanie, więc nie przewijaj do przodu 😉

Do rzeczy:

Trzymanie kryptowalut na giełdach – zagrożenia

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki!

Giełdy kryptowalutowe wydają się idealne tylko do momentu, w którym znikną.

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka – zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W cyklu poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to rzeczy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku.  Dalej, instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.