Coinmarketcap czy Coinpaprika?

Coinmarketcap czy CoinpaprikaDo monitorowania bieżących kursów kryptowalut można dziś używać wielu różnych serwisów. Do najpopularniejszych należą Coinmarketcap oraz Coinpaprika. Który z nich wybrać i jakie są podstawowe różnice? Coinmarketcap czy Coinpaprika?

Z obu stron miałam okazję korzystać, więc od razu uprzedzam, że wpis może być nieco tendencyjny i jednostronny. Cóż, to mój blog i dzielę się na nim tym, co sama o wielu sprawach myślę, więc musisz brać na to poprawkę.

Jednocześnie dodam, że daleko mi do Alfy i Omegi, nie mam też monopolu na mądrości tego świata, więc jeśli Tobie podoba się zupełnie inna strona – korzystaj właśnie z niej! Na szczęście w świecie kryptowalut mamy do wyboru mnóstwo miejsc, stron i aplikacji, więc każdy znajdzie tu coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb.

Tymczasem do rzeczy!

Na poniższym nagraniu omawiam to, na co sama zwracam uwagę w monitorowaniu kursów kryptowalut poprzez obie strony www. Pokazuję też, co jest dla mnie ważne i dlaczego tak, a nie inaczej.

Coinmarketcap czy Coinpaprika? Porównanie

O możliwościach, opcjach, ciekawych rzeczach ułatwiających codzienny przegląd krypto wrażeń:)

Linki: Coinmarketcap i Coinpaprika.

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu krypto wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z krypto i to zupełnie od podstaw.

One comment