Czym jest handel spekulacyjny na kryptowalutach?

handel spekulacyjnyWiedziałeś, że niektórych już samo słowo „spekulacja” czy „handel spekulacyjny” przyprawia o dreszcze? 🙂 Tak, tak i to wcale nie są żarty! Dziś zatem, żeby trochę je odczarować – garść informacji o tym co to jest, jak wygląda w praktyce i z czym się wiąże, jeśli chodzi o świat kryptowalut.

  • Czy warto zarabiać poprzez spekulację?
  • Jakie plusy i zagrożenia niesie za sobą taka forma zarabiania pieniędzy?
  • Czy trzeba być specjalistą, żeby przewidywać przyszłe ceny kryptowalut, czy amator również da sobie z tym radę?
  • O czym musisz pamiętać, jeśli zamierzasz w ten sposób pomnażać swoje kryptowaluty, a nie do końca wiesz, jak ten temat ugryźć?

Jak widzisz, pytania można mnożyć!

Tymczasem, do rzeczy!

Poniżej znajduje się materiał video przygotowany przez Pawła Pieczkę. Na nagraniu znajdziesz najważniejsze informacje i podstawy dot. handlu spekulacyjnego na kryptowalutach.

Czym jest handel spekulacyjny na kryptowalutach?

Spekulacja w handlu, różnice cenowe, momenty kupna, momenty sprzedaży, zyski kapitałowe.

Najnowsze materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Tam są one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu krypto wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz.

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy podstawowe m.in definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko, co wiąże się z krypto i to zupełnie od podstaw.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *