Jak ustawić linie siatki ? – lepsze zdjęcia smartfonem

linie siatkiDzisiejszy smartfon dawno nie jest już tylko telefonem, a to, co możemy robić przy jego wykorzystaniu, często przekracza ludzkie pojęcie:) Na szczęście nie będziemy tego pojęcia przekraczać na tym blogu, ale… podpowiemy, jak ustawić linie siatki, które w bajerancko prosty sposób sprawią, że robione przez Ciebie zdjęcia, będą lepsze.

Oczywiście, sprytnych trików pozwalających na robienie świetnych fotografii są setki.

Wystarczy, że poszperasz w ustawieniach telefonu, albo w Google i bez problemu znajdziesz moc takich opcji. Jednocześnie pamiętaj, że im więcej „cudów” ułatwiających robienie dobrych fotek, tym… trudniej! A doba jest przecież tylko jedna!

Tymczasem do rzeczy: linie siatki ustawione na smartfonie mogą w znaczny sposób podnieść jakość zdjęć, dlatego to akurat sprawdzić warto!

Obejrzyj nagranie:

Lepsze zdjęcia smartfonem – jak ustawić linie siatki?

Instrukcja krok po kroku.

Wszystkie materiały z marketingowymi instrukcjami znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Na moim blogu, czyli tutaj wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i Fanpage Ogarnięci Online. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *