Jak założyć kanał na youtube i jak go ustawić?

Założenie kanału na youtubieByć może jest to dla Ciebie rzecz prosta, jasna i oczywista, a być może nie:)

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku pokazującą jak założyć swój własny kanał na youtubie, i jak go ustawić by wszystko było tam, gdzie być powinno i by działało tak, jak jest Ci to potrzebne.

Założenie kanału na youtubie jest bardzo proste, ale nie za pierwszym razem. Na początku niektóre rzeczy mogą sprawiać problemy, więc jeśli planujesz wystartować z marketingiem i videó na youtube, to obejrzyj, wykonaj i miej to z głowy 🙂

Po co Ci własny kanał na Youtube? No cóż… jeśli zajmujesz się marketingiem, budową własnej marki, prowadzisz fanpage, sklep internetowy, portal i zależy Ci na dotarciu do większej liczby odbiorców czy klientów, to youtube jest dzisiaj po prostu obowiązkowy.

Serio:)

Jak założyć kanał na youtube i jak go ustawić?

Nagranie w w/w temacie:

Jeśli ten fragment Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie okrojone urywki, ale w zupełności wystarczające do założenia kanału na youtube), to możesz obejrzeć całość: wyłącznie w naszej grupie marketingowej na FB (jest darmowa).

Jak do niej dołączyć? Napisz do mnie, i wtedy Cię do niej dodam (zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, fejk profili, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki).
Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnym biznesów, projektów, firm, cudów, itd.

Po prostu Marketing.

.

2 komentarze