Program partnerski DXN. Wpis Gościnny.

Dziś kilka słów w temacie popularnego programu partnerskiego DXN, w którym wprawdzie ja sama marketingowo nie działam, ale chętnie korzystam z produktów tej firmy – są świetne! Autorką poniższego wpisu gościnnego na moim blogu jest Aleksandra Żuławińska.
A ja życzę Wam przyjemnej lektury 🙂

Program partnerski DXN – nie tylko kawa.

Miło jest zarabiać na tym, co i tak robimy. Kawę większość z nas pije przynajmniej przynajmniej raz dziennie, więc czemu nie dać sobie za to zapłacić? A jeśli picie kawy pozwoli dodatkowo wzbogacić naszą dietę, to jest to dodatkowa zaleta.
Z tego założenia wychodzi przynajmniej 5000 Polaków, którzy zmienili miejsce zakupu tej popularnej używki i zarabiają promując wielopoziomowy program partnerski DXN. Kawę naprawdę miło się promuje, ale w modelu biznesowym DXN nie zajmuje ona głównego miejsca.

Dobra, dobra, są programy, w których działa więcej uczestników

Mody w branży MLM pojawiają się i znikają, a zrównoważony rozwój pozwala na budowanie stabilnych biznesów. Firma DXN działa od 1993 roku i ma swoje centra serwisowe w ponad 180 krajach, co pozwala nam pozyskiwać współpracowników z praktycznie wszystkich krajów świata. Obecnie, zgodnie z filozofią „jeden świat, jeden rynek”, współpracuje z nią ponad 7,5 miliona niezależnych dystrybutorów, a jej obroty plasują ją na 22 miejscu wśród światowych firm sprzedaży bezpośredniej.

Działalność firmy koncentruje się wokół uprawy, przetwarzania i produkcji suplementów z ganodermą (lakownicą lśniącą, znaną też pod nazwą reishi lub lingzhi). Jest to grzyb od kilku tysięcy lat wykorzystywany przez medycynę azjatycką, który dzięki swoim licznym zastosowaniom zyskał miano „grzyba nieśmiertelności”. W farmakopei chińskiej znajduje się na pierwszym miejscu i nazywany jest “królem ziół”. Firma w swoich suplementach wykorzystuje też inne grzyby (lwią grzywę, cordyceps) i rośliny (np. spirulinę, macę, rosell – czyli odmianę hibiskusa i noni), które od dawna doceniane są przez medycynę alternatywną.

Co z ta kawą?

Kawa, herbata i inne napoje pozwalają „przemycić” suplementy do naszej codziennej diety. Wiele osób, pijących je regularnie, wspomina o odnoszonych korzyściach zdrowotnych.
Do naszej dyspozycji mamy również kosmetyki zawierające reishi, oraz klasyczne suplementy w postaci kapsułek, proszków i syropów.

Jak zarabiamy w programie partnerskim DXN?

Jak w każdym wielopoziomowym programie partnerskim mamy kilka sposobów zarabiania. Po pierwsze, jako dystrybutorzy, kupujemy produkty firmy z 20 – 25% rabatem od ceny katalogowej i możemy je odsprzedawać w cenach regularnych. Po drugie, możemy osiągać korzyści z planu marketingowego i w zależności od wielkości zakupów własnych oraz swojej grupy, osiągać dalsze rabaty i premie.

W kontekście planu marketingowego DXN warto zwrócić uwagę na dwa zagadnienia.

1. Zapadkowy plan marketingowy – rabaty i premie są obliczane z bieżącego okresu kwalifikacji, ale ich poziom określany jest wg osiągniętego poziomu, z którego nie możemy spaść.

2. Pakiety startowe. W ciągu 14 dni od rejestracji możemy (ale nie musimy) wybrać i zakupić pakiet startowy. Kupując go mamy możliwość wypróbować kawę lub suplementy w korzystnych cenach. Warto odnotować, że firma zwraca nam do 130% wartości pakietu jako rabaty przy kolejnych zakupach. Czyli kupując pakiet możemy zyskać znacznie więcej niż wydaliśmy.

Podstawowy plan marketingowy nie wyczerpuje możliwości zarabiania w DXN. Firma ma dodatkowe plany dla osób, które mocno angażują się w budowę struktury, np. program IOC, pozwalający na czerpanie dochodów z 12 poziomów, program samochodowy i ogłaszane na bieżąco promocje.


Kontakt do mnie:

Trudno wyczerpać temat w krótkim artykule, ale chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Aleksandra Żuławińska,
Jestem na FB: https://www.facebook.com/ola.zulawinska
A to mój mail: a.zulawinska@gmail.com

Zapraszam też na mojego nowego bloga, dotyczącego mojej współpracy z firmą DXN.

.
Na koniec 2 słowa od Autorki bloga:
Z Olą Żuławińską znamy się już dłuższy czas, współpracowałyśmy też przy kilku innych projektach, więc jeśli szukasz pomocy i wskazówek co do działania w firmie DXN, to szczerzę Olę polecam. Pomoże, podpowie i w dodatku nie naściemnia, a to jest DUŻY PLUS. 🙂

11 komentarzy

 • Wiem,że pomoże 🙂 Wkrótce i ja spróbuję tej kawy 😉

 • Ewa Greger-Bojzan

  Jeśli możemy zarobić na naszych codziennych nawykach, to chyba nie ma lepszego biznesu 🙂 A kawa z DXN jest naprawę rewelacyjna. Ola zapodałaś piękną kapsułkę informacji o firmie DXN 🙂

 • Wychodzę z założenia, że wszystko co konsumujemy powinno przynosić profity czy to zdrowotne czy finansowe A jeśli można to połączyć to tym bardziej ☺ na plus.

 • Caterina Dabrowska

  Dobra kawka nie jest zła.

 • Artur Schittek

  Ciekawe z tą kawą, muszę się tym bardziej zainteresować 🙂

 • Wspomniana kawa, zawojowała już internet ..i wszyscy sobie ją chwalą. A Olę Żuławińską osobiście szczerze polecam, wytłumaczy perfekcyjnie 🙂

 • Ciekawie to wygląda. Dzięki za przybliżenie firmy DXN

 • Dorota Michałek

  Kawa jest wspaniała. Jeśli ktoś nie wierzy w grzybki, to mimo tego polecam dla samej kawy – satysfakcja smakowa gwarantowana 🙂

 • Adam Blachnicki

  Przyjemne z pożytecznym

 • Marta Kmiecik-Drzazga

  Jako dietetyk polecam produkty z grzybkami medycznymi <3