Word – jak ponumerować strony?

jak ponumerować strony wordJak ponumerować strony w popularnym Wordzie? Niby proste, ale pamiętam, jak pierwszy raz miałam się do tego zabrać i szukałam w ikonkach tego systemu, ni cholery nie mogąc znaleźć.

Cóż, Word zawiera naprawdę dużo opcji, więc i tę można w pośpiechu przeoczyć.

To chyba tak jest, że teoretycznie wszystko jest łatwe, ale tylko jeśli robiłeś to już przynajmniej jeden raz. 🙂 Jeśli więc nie miałeś dotąd okazji numerowania stron, to niżej, na dołączonym do tekstu video znajdziesz szybką instrukcję, jak to zrobić.

Nie będę tu dziergać opisówki, bo takie rzeczy najlepiej zobaczyć od środka. Video zawiera nagranie ekranu pokazujące różne opcje numerowania stron w Wordzie.

Odpalasz, oglądasz i masz:)

Word – jak ponumerować strony?

Instrukcja krok po kroku:

Word – popularny procesor tekstu opracowany i rozwijany przez Microsoft. Dziś to najpopularniejsze narzędzia do pisania tekstów na komputerze:).

Wszystkie materiały z marketingowymi instrukcjami znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Na moim blogu, czyli tutaj wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i Fanpage Ogarnięci Online. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *