Word – jak wkleić zdjęcie obok tekstu?

jak wkleić zdjęcie obok tekstuPisanie tekstu w Wordzie jest łatwe, ale zadbanie o jego odpowiednią estetykę, gdy dochodzą do tego zdjęcia, może przyprawić nam niemałych wyzwań. Jak wkleić zdjęcie obok tekstu tak, żeby ładnie do niego przylegało, nie zaburzając wylądu całości?

Jak wyrównać taki obrazek do prawej, lewej, a jak do środka?

Jeśli pierwszy raz stykasz się z takim wyzwaniem, spokojna głowa: każdy jakoś zaczynał! Wystarczy, że raz nauczysz się jak to robić, a rzecz jest doprawdy banalna i zapamiętasz już na zawsze.

Nie przedłużając, na poniższym video znajdziesz nagrany ekran z instrukcją wklejania zdjęć w Word i ich odpowiedniego formatowania.

Obejrzyj, wypróbuj i gotowe 🙂

W razie dodatkowych pytań, śmiało zadaj je w komentarzu.

Jak wkleić zdjęcie obok tekstu w Wordzie?

Instrukcja krok po kroku:

Word – popularny procesor tekstu opracowany i rozwijany przez Microsoft. Dziś to najpopularniejsze narzędzia do pisania tekstów na komputerze:).

Wszystkie materiały z marketingowymi instrukcjami znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Na moim blogu, czyli tutaj wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i Fanpage Ogarnięci Online. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *