Jak wybrać szablon wordpress?

Jak wybrać szablon wordpressTworzysz bloga na wordpress i chcesz, żeby wyglądał i działał idealnie? Zadbaj o jego odpowiednią skórkę! Jak wybrać szablon wordpress, czyli właśnie tzw. skórkę lub motyw, żeby to, co chcesz przekazywać na swojej stronie, świetnie się prezentowało? To wcale nie jest takie proste!

Może się wydawać, że przy ogromnym polu wyboru darmowych i płatnych szablonów wordpress, niczym trudnym nie będzie znalezienie dla siebie tego właściwego. Nic bardziej mylnego!

Po pierwsze: kiedy tylko zaczniesz oglądać kolejne motywy, doświadczysz tzw. oczopląsów i problemów z brakiem decyzyjności. Dalej: wszystko będzie piękne, a jak doskonale wiesz, gdy wszystko jest cacy, to jest fe! Po trzecie, zaczniesz kombinować na co zwracać uwagę, żeby było dobrze, a im bardziej się w to zagłębisz… tym gorzej! Serio! Wcale nie kłamię:)

No dobrze, ale kończąc ten złowieszczy ton, co możesz zrobić, żeby ułatwić sobie ten wybór? Jak patrzeć i gdzie? O co pytać twórcę szablonu lub jakiej informacji szukać?

O tym wszystkim na video:

Jak wybrać szablon wordpress?

Krok po kroku:

WordPress –  system zarządzania treścią umożliwiający tworzenie stron www i nowoczesnych blogów.

Wszystkie materiały z marketingowymi instrukcjami znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Na moim blogu, czyli tutaj wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i Fanpage Ogarnięci Online. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *