Manifest M.Zuckerberga dot. Facebooka – jaki może mieć wpływ na Twój biznes?

manifest facebook Być może nie słyszałeś jeszcze o tegorocznym manifeście Marka Zuckerberga dotyczącym przyszłości Facebooka i sporych zmian, które wskutek wizji Marka, mogą dotknąć wiele biznesów, branż, firm, a także marketingowców.

Jeśli nic o tym nie wiesz – zapraszam do poniższego nagrania.

Razem z Olą Żułąwińską przyjrzałyśmy się manifestowi, i poszperałyśmy nieco więcej w temacie ewentualnych konsekwencji jakie wskutek w/w mogą nastąpić dla przyszłego marketingu i sprzedaży prowadzonej na Facebooku…

Bardzo możliwe, że jeśli niczego poprzez FB nie sprzedajesz i nie promujesz, nie masz biznesu, nie rozwijasz się w projektach rekomendacyjnych itd, to te zmiany w żaden szczególny sposób Cie nie dotkną, ale jeśli nie…

to poświęć chwilę i posłuchaj 🙂

Manifest Marka Zuckerberga dot. FB vs – jaki może mieć wpływ na Twój biznes?

Nagranie w w/w temacie:

Jeśli ten fragment rozmowy Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie mocno okrojone urywki), to możesz obejrzeć całość, ale wyłącznie w naszej grupie marketingowej na FB (jest darmowa).

Jak do niej dołączyć? Napisz do mnie, i wtedy Cię do niej dodam (zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, fejk profili, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki).
Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnym biznesów, projektów, firm, cudów, itd.

Po prostu Marketing.

.