No to dziab! Książka i…

No to dziabFotka i tytuł dla zmyłki, żeby mi się przypadkiem ten wpis nie wypozycjonował 😉 Jak to się człowiek musi nakombinować, gdy jego alter ego nie chce się mieszać z postacią główną. Ha! Chociaż ostatnio to i mnie się myli, która jest główna, a która poboczna. Zaczynają się ze sobą łączyć i jedna ciśnie drugą. Niezwykłe doświadczenie.

A tak poważnie: przybywam dziś na bloga z informacją o trwającej właśnie przedsprzedaży mojej trzeciej książki.

Tym razem z autografem i dedykacją można kupić drugi tom thrillera, o którym pisałam tutaj . Tom I pojawił się w księgarniach w maju 2022, a w styczniu 2023 wleci na półki dwójka.

Co, o czym, jak kupić z bohomazem?

Tytuł, ksywa i zajawka znajdują się na okładce – to moje pisarskie alter ego:)

czlowiek młot

Co: thriller. Nerwowy, momentami przerażający i jak twierdzą beta czytelnicy – zdrowo porąbany (biorę to za plus, a co!)
O czym: o dwóch takich, którzy swoje podłe czyny uzasadniają gównianą filozofią dorabiając do niej wartości! Do tego korupcja, bitcoin (musiałam wtrącić, musiałam!), krew i miazga, trochę pokręconej miłości, dziwni ludzie i dziwne reakcje. Przemoc.

Jak kupić z moim bohomazem?

  • Przedsprzedaż autorska trwa od 7 do 10 grudnia (włącznie). To jedyna okazja do zamówienia pozycji z autografem i dedykacją, ale po tym czasie będzie ją można oczywiście kupić w księgarniach (bez mojego maziaja).
  • Cena: 29 zł + 14 zł przesyłka (nie wysyłam do Nairobi itp).
  • Zgłoszenia: na priv na Facebooku albo mailem.
  • Wysyłka: na kilka dni przed pojawieniem się w księgarniach (tzn. około 25 stycznia 2023)
  • Pakowanie i dedykowanie: osobiste, ale na koniec pościeram odciski palców, żeby się z klimatem książki zgadzało.

A! Wprawdzie tom II można czytać bez znajomości pierwszego, ale jeśli masz chęć na oba, to jest taka opcja. Cena obu tomów w przedsprzedaży to 55 zł (+14 zł wysyłka). W tymże przypadku zadedykuję Ci oba i to nawet zamaszyście 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *