Podstawy kryptowalut – o co tu chodzi?

podstawy kryptowalutJeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze światem walut wirtualnych, o którym zresztą w ostatnich latach jest w mediach coraz więcej, przydadzą Ci się podstawy kryptowalut.

Jak powinieneś ugryźć ten temat? Co  musisz wiedzieć na samym początku? Jak nie nadziać się na problemy, z których potem trudno będzie Ci się wyplątać? No i czym w ogóle te całe kryptowaluty są? Czy to bezpieczne czy lepiej od razu uciekać?

Bez ściem, bez koloryzowania i bez obiecywania gruszek na wierzbie!

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w listopadzie 2021 z nowym cyklem nagrań, który będzie tworzony pod kątem początkujących. Poruszymy w nim najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Będą to rzeczy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku i zasady bezpiecznego poruszania się po nim. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.

Bez trudnego słownictwa i tak, żebyś się w tym wszystkim nie pogubił.

Cykl Krypto Ogarnięci będzie zawierał wiele praktycznych nagrań i instrukcji. To one pozwolą Ci na zrozumienie tego rynku i w miarę łatwy start w jego odkrywaniu. Prosto, konkretnie i z pełną świadomością ryzyka, jakie jest związane z działaniem w tej branży. Tak, tak, w przeciwieństwie do tego co mogłeś wyczytać w sieci, rynek ten wcale nie jest sposobem na zdobycie miliona w tydzień. Nie jest też bezpieczny i wiąże się z zagrożeniami. O tym wszystkim będziemy Ci właśnie opowiadać.

Na start:

Podstawy kryptowalut – co trzeba wiedzieć?

Wszystkie materiały video znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!), więc jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki!

Na powyższym video Paweł Pieczka opowiada o najważniejszych podstawach kryptowalut. W tym materiale dowiesz się bardzo istotnych rzeczy, więc go nie omijaj.

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka – zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂