Train of the Century – rzut oka na grę NFT. Beta

train of the century12 listopada 2021 oficjalnie ruszyła wersja beta gry Train of the Century.  O tej grze oraz o zarobkowych możliwościach, jakie się z nią wiążą, wspominałam na blogu kilka razy, więc czas pokazać jak to wygląda od środka. Na start przyszło trochę poczekać, ale jak widać było warto. Deweloperzy całkiem elegancko ją przygotowali, przynajmniej takie mam odczucie w porównaniu z innymi grami NFT, na które sobie zerkam.

Kilka dni temu nagrałam na youtube film, w którym możesz zobaczyć jak poruszać się po panelu tej gry i gdzie oraz co klikać. Do tego trochę moich wrażeń po starcie i tournee po szynach, więc warto posłuchać, oczywiście jeśli ta tematyka Cię ciekawi.

Szczegóły o grze: Opis gry , Strona główna dla graczy.

Rzut oka na grę, zasady BETA. Train of the Century

Video krok po kroku:

Mam nadzieję, że to nagranie ułatwi start tym, którzy już karty NFT do ToC mają i zastanawiają się, jak je wykorzystać i jak na tym zarabiać.

W skrócie: gra pozwala przemierzać pociągami wirtualny świat. Każdy ruch pociągu w grze to okazja do zarobienia tokena Tocium, który możesz sprzedać na giełdzie lub kitrać dla kolekcjonerskiej pasji. Start w grze wymaga posiadania przynajmniej jednej karty lokomotywa, konduktor, wagon plus towarów, jakie do wagonu można upchnąć. Łatwa nawigacja, proste zasady i sporo ciekawych możliwości, które być może w przyszłości sprawią, że taka zabawa się opłaci.

Ryzyko: jeśli nastawiasz się na fortunę zarobioną na grze to ryzyko straty jest 100%. Nigdy nie wiadomo CZY ani KIEDY gra się wywali 🙂 Jeśli natomiast szukasz ciekawej rozrywki połączonej z niepewnym, ale jednak, zarabianiem tokena to ryzyko jest mniejsze. Poszukiwaczom złotego strzału i milionerom dziesięciominutowym – zdecydowanie odradzam!

Osobno na blogu znajdziesz inne artykuły poruszające temat NFT i gier budowanych na blockchainach. Oczywiście nie poruszam tu wszystkich możliwych rzeczy, bo na to nie wystarczyłoby życia, ale zajawki i podstawy znajdziesz bez problemu.

2 komentarze