Czym jest staking w kryptowalutach?

czym jest stakingPomnażanie kryptowalut jest możliwe na wiele różnych sposobów i nie każdy z nich musi oznaczać konieczność ich kupowania. Jak działa i czym jest staking w tej branży? Jak ten temat ugryźć i co może ci dać rozsądne stejkowanie kryptowalutowych „dóbr”?

O stakingu pisałam na blogu już kilka razy, ale dziś trochę o tym porozmawiamy.

Na poniższym materiale video znajdziesz pigułkę stejkingowych informacji podaną tak, by zrozumieć mógł ją nawet początkujący 🙂

Jednocześnie przypominam, że ani kryptowaluty same w sobie, ani ich stejkowanie, nigdy nie dają stuprocentowej gwarancji zysku. To ryzykowna branża, więc zanim zdecydujesz się na cokolwiek, wiedz, że możesz tu stracić swoje pieniądze!

Więcej o stakingu na video :

Pomnażanie czyli czym jest staking?

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz na Youtube, kanał Ogarniemy to. To właśnie tam są one dostępne na bieżąco.  Na moim blogu krypto wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z krypto i to zupełnie od podstaw.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *