Za darmo! ETH do wzięcia: tylko za czytanie artykułów

free ethNowinka w temacie, o którym na blogu już kiedyś wspominałam 🙂

Portal PublishOx wprowadził nowego coina, którego można dostać za darmo, w zamian za czytanie i ocenianie artykułów pisanych przez internautów.

Tym razem niespodzianka jest o tyle znacząca, że tą kryptowalutą do zgarnięcia za free jest ETH (Ethereum, drugie miejsce we wszystkich rankingach kryptowalut, zaraz za Bitcoinem).

Na newsa trafiłam przypadkowo – codziennie wchodzę na ten portal, przeglądam artykuły i zgarniam drobne w postaci darmowych kryptowalut takich, jak BAT, Loopring czy DAI, a tym razem za kliknięcie wpadło ETH.

darmowe eth

Mało, nie mało ale za 1 klik w postaci oceny jednego z artykułów, to mieć a nie mieć:)

Dla przypomnienia, cały artykuł o platformie PublishOx znajdziesz tutaj: https://aleksandraniedzielska.pl/darmowe-kryptowaluty-za-czytanie-i-ocenianie-artykulow/, wraz z instrukcją rejestracji, robienia wypłat i ogólnymi informacjami o tym, jak ta firma działa.

Skrócona instrukcja rejestracji do PublishOx

Rejestrujesz się na stronie PublishOx, wypełniasz formularz i zakładasz darmowe konto. Potwierdzasz też rejestrację klikając w link otrzymany na adres e-mail
Wskakujesz na stronę główną, wybierasz sobie  artykuł do przeczytania
Czytasz go lub po prostu przewijasz myszką na sam dół gdzie znajdujesz miejsce do ocenienia artykułu.
Decydujesz ile % nagrody przeznaczasz dla autora tekstu, a ile dla siebie (max dla Ciebie to 80%, reszta zawsze dla autora), klikasz „TIP” i gotowe

U góry wyskakuje Ci informacja ile właśnie dostałeś coinów i jaka kryptowaluta wpadła na Twoje saldo.

I po robocie.

Dla leniwych zbieraczy kryptowalut – akurat 🙂

11 komentarzy