Sprawdź: Bonusy ZA DARMO.

Lista zupełnie darmowych rzeczy, które możesz w internecie zgarnąć „na start” i dzięki nim szybko zarobić swoje pierwsze pieniądze. Lista bonusów będzie się zmieniać, więc warto tu zaglądać od czasu do czasu 🙂

Najnowszy Bonus: Bezpłatne akcje znanych firm – do 100 €. Tutaj szczegóły.

Darmowe kryptowaluty do wzięcia:

freebtc FreeBitco.in – strona rzetelnie wypłacająca Bitcoina od ponad 4 lat. Tutaj możesz wyklikać sobie darmowe bitcoiny co 60 minut. Co musisz zrobić? Po zalogowaniu się klikasz niebieski przycisk „ROLL”. I to wszystko – pierwsze darmowe bitcoiny od razu pojawią się na Twoim koncie. Całość uzbierana w ciągu 1 tygodnia będzie wysyłana na Twój portfel na blockchain – w każdą niedzielę. Licznik do wypłaty możesz podejrzeć klikając u góry zielony przycisk „Withdraw”. Dobrze jest przed założeniem konta stworzyć sobie portfel BTC, na który będzie sie otrzymywało wypłaty. Np. na stronie Coinpayments.net, czy przez aplikację BitPay.

publish0x PublishOx – bardzo fajna strona, na której dostaje się kilka różnych kryptowalut (m.in ETH, FARM czy AMPL) za regularne czytanie i ocenianie cudzych artykułów (wystarczy parę klinięć, żeby w prosty sposób otrzymać darmowe kryptowaluty. Całą instrukcję i opis tego, jak się do niej zapisać i co robić krok po kroku znajdziesz w osobnym artykule na moim blogu.

.

Aktualne bonusy pieniężne do zgarnięcia:

.

akcje Do 100 € w bezpłatnych akcjach znanych firm. – za rejestrację,  weryfikację i wpłatę w wys. 50 zł.  Szczegóły tej akcji znajdziesz opisane tutaj. Opcja jest aktywna dla nowych użytkowników, a sama firma cyklicznie odpala tę promocję jedynie na kilka tygodni, więc jeśli jest włączona, warto skorzystać.

.

twisto 30 zł na zakupy w Twisto – za rejestrację i weryfikację. Bez konieczności wykonywania jakiegokolwiek depozytu. Szczegóły tej akcji znajdziesz opisane tutaj. Opcja jest aktywna dla nowych użytkowników i działa już ponad dwa lata, a za bonus można zrobić zakupy w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych.

..

39,74 zł bonusu powitalnego od Coinbase.  Żeby go zdobyć wystarczy zarejestrować się do firmy, zweryfikować i zacząć korzystać z możliwości kupowania w niej kryptowalut.

Po zrobieniu zakupów na kwotę 397,43 zł firma przyzna Ci bonus 39,74 zł w BTC.  Jest jeden warunek: żeby bonus mógł być przyznany, musisz rejestrując się skorzystać z linka zawierającego specjalny kod. Link z kodem znajdziesz tutaj.