Sprawdź: Bonusy ZA DARMO.

Lista zupełnie darmowych rzeczy, które możesz w internecie zgarnąć „na start” i dzięki nim szybko zarobić swoje pierwsze pieniądze. Lista bonusów będzie się zmieniać, więc warto tu zaglądać od czasu do czasu 🙂

Najnowszy Bonus: Bezpłatne akcje znanych firm – do 100 €. Tutaj szczegóły.

Darmowe kryptowaluty do wzięcia:

freebtc FreeBitco.in – strona rzetelnie wypłacająca Bitcoina od ponad 4 lat. Tutaj możesz wyklikać sobie darmowe bitcoiny co 60 minut. Co musisz zrobić? Po zalogowaniu się klikasz niebieski przycisk „ROLL”. I to wszystko – pierwsze darmowe bitcoiny od razu pojawią się na Twoim koncie. Całość uzbierana w ciągu 1 tygodnia będzie wysyłana na Twój portfel na blockchain – w każdą niedzielę. Licznik do wypłaty możesz podejrzeć klikając u góry zielony przycisk „Withdraw”. Dobrze jest przed założeniem konta stworzyć sobie portfel BTC, na który będzie sie otrzymywało wypłaty. Np. na stronie Coinpayments.net, czy przez aplikację BitPay.

Tokeny HI do wzięcia – w ramach codziennego klikania możesz zgarniać tokeny HI (jeden dziennie). Wystarczy zarejestrować się na stronie, kliknąć ikonkę paczki (gift) i odebrać token. Prosto, łatwo, całkiem przyjemnie. Aktualnie do zbierania tych darmowych tokenów nie jest wymagana weryfikacja, ale w przyszłości prawdopodobnie będzie potrzebna.

Darmowe tokeny TLM – do uzbierania w grze Alienworlds. Jedyne co trzeba zrobić, to poprawnie zapisać się do gry, wykonać kilka czynności, a później klikać przycisk „mine”, co sprawia, że na saldo konto wpadają nam tokeny. Sprzedać można je np. na giełdzie Binance, HitBTC czy Gateio. Szczegółowa instrukcja rejestracji i zasad tej gierki, znajduje się w linku wyżej.

30 coinów od Telegrama – Nowy portfel kryptograficzny oferuje na start Airdrop w wysokości 30 coinów AIC. Szczegóły, jak je odebrać znajdziesz w linku wyżej – 5 minut roboty i brak konieczności weryfikowania się dowodem itp. Warto skorzystać – telegram to doskonale znana marka w sieci, więc kto wie, czy ich coiny nie będą w przyszłości trochę warte:)

10 Darmowych Tokenów REVU. Revuto ma być pierwszą, zdecentralizowaną aplikacją uruchomioną w łańcuchu blokowym Cardano, która zademonstruje zdolność sieci do obsługi dużych wolumenów transakcji przy niskich kosztach. Przed startem aplikacji planowanym na rok 2021 (wkrótce), Revuto rozdaje użytkownikom swoje tokeny. Wystarczy podać imię, nazwisko i e-mail, żeby odebrać 10 tokenów REVU na start. Dodatkowo, polecając tą możliwość innym, można otrzymać kolejne tokeny Revu i powiększyć swoje saldo.

publish0x PublishOx – bardzo fajna strona, na której dostaje się kilka różnych kryptowalut (m.in ETH, FARM czy AMPL) za regularne czytanie i ocenianie cudzych artykułów (wystarczy parę klinięć, żeby w prosty sposób otrzymać darmowe kryptowaluty. Całą instrukcję i opis tego, jak się do niej zapisać i co robić krok po kroku znajdziesz w osobnym artykule na moim blogu.

.

Aktualne bonusy pieniężne do zgarnięcia:

.

akcje Do 100 € w bezpłatnych akcjach znanych firm. – za rejestrację,  weryfikację i wpłatę w wys. 50 zł.  Szczegóły tej akcji znajdziesz opisane tutaj. Opcja jest aktywna dla nowych użytkowników, a sama firma cyklicznie odpala tę promocję jedynie na kilka tygodni, więc jeśli jest włączona, warto skorzystać.

.

twisto 30 zł na zakupy w Twisto – za rejestrację i weryfikację. Bez konieczności wykonywania jakiegokolwiek depozytu. Szczegóły tej akcji znajdziesz opisane tutaj. Opcja jest aktywna dla nowych użytkowników i działa już ponad dwa lata, a za bonus można zrobić zakupy w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych.

..

20$ (ok 70 zł) za zarejestrowanie konta na giełdzie Bitstamp, weryfikację, wykonanie depozytu na min 105$, a następnie zrobienia 1 trejda na tej giełdzie na min 100$. Po wykonaniu w/w swój depozyt można wypłacić od razu, a bonus 20$ otrzyma się do 24 godzin. Krok po kroku:

 • Pobieramy aplikację i dokonujemy rejestracji konta
  https://www.bitstamp.net/ref/eInWhmt0CotO1hlZ/
 • Można to zrobić również bez aplikacji – przez komputer, ale smartfon i tak będzie potrzebny do wykonania weryfikacji
 • Dokonujemy weryfikacji KYC tj. paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy oraz selfie
 • Dokonujemy depozytu na około 105 $ (w krypto najlepiej przez LTC, XLM z uwagi na to że będzie najtaniej, lub tradycyjnie przelewem bankowym)
 • Po depozycie dokonujemy jednorazowej wymiany ( trejd) np. sprzedajemy LTC czy XLM i ponownie coś kupujemy
 • Po wykonaniu w/w – bonus zostanie nam przyznany w ciągu 24 godzin.
 • Dodatkowo, jeśli polecimy tą opcję innym, to po wykonaniu przez znajomych w/w czynności, dostaniemy osobny bonus 20 $.

.

luno bonus

15 € (ok 65 zł) za zarejestrowanie konta w aplikacji LUNO i dokonanie na nią wpłaty 250 €. Całość czyli swoją wpłatę i bonusowe 15€ można potem bez problemu wypłacić. Krok po kroku:

 • Pobieramy aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC przez przeglądarkę
  https://www.luno.com/invite/VE4WSE
 • Rejestrujemy się i potwierdzamy podany e-mail. Weryfikujemy swoją tożsamość – standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. (Weryfikacja trwa kilka minut, chociaż może się wydłużyć). Polecę weryfikację paszportem bo idzie niemal ekspresowo.
 • Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: VE4WSE Uwaga to ważne: bez kodu nie ma bonusa
 • Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Wallet” klikamy i dodajemy minimum 250 EUR na saldo (Deposit) i kupujemy za to od razu BTC. Najlepiej dodać ze 2 € więcej na wypadek opłat:) Zakupu BTC możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą.
 • Gdy już kupimy BTC dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR (bonus)
 • Konwertujemy wszystko na EURO i wypłacamy na swoje konto bankowe (całość: i bonus i kwotę za jakąś kupiliśmy BTC, czyli 250€), lub konwertujemy całość na BTC, uaktywniamy wypłaty w BTC i wypłacamy na swój portfel. Dodatkowo: możesz polecać opcję dalej i dostawać od Luno 15 Euro za każdą kolejną zaproszoną osobę.

39,74 zł bonusu powitalnego od Coinbase.  Żeby go zdobyć wystarczy zarejestrować się do firmy, zweryfikować i zacząć korzystać z możliwości kupowania w niej kryptowalut.

Po zrobieniu zakupów na kwotę 397,43 zł firma przyzna Ci bonus 39,74 zł w BTC.  Jest jeden warunek: żeby bonus mógł być przyznany, musisz rejestrując się skorzystać z linka zawierającego specjalny kod. Link z kodem znajdziesz tutaj.